Навушники
Audio-Technica ATH-GDL3
Відео 10Фото 12 |
Audio-Technica ATH-GDL3 2022 рікзнімний кабель |
|
Модель сумісна з PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, ноутбуками, ПК та іншими пристроями зі стандартним 3.5 мм роз’ємом для гарнітури TRRS або з окремим мікрофонним входом і виходом для навушників.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audio-Technica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audio-Technica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Audio-Technica ATH-GDL3
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Audio-Technica ATH-GDL3 | 514 zł |
Audio-Technica Audio-Technica ATH-GDL3 Black Black ATH-GDL3BK | 545 zł |
Audio Technica Ath-gdl3bk Gaming Headset Czarny | 558 zł |
Audio-Technica Audio-Technica ATH-GDL3 White White ATH-GDL3WH | 579 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →