Płyta główna Asus Z11PA-U12 (90SB0660-M0UAY0)
Zdjęcia 3 |
Asus Z11PA-U12
Przeznaczenie:serwerowe
Format:ATX
Socket:Intel LGA 3647
Chipset:Intel C621
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 12 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:2666 MHz
Złącza:M.2
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus Z11PA-U12
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Z11PA-U12 INTEL C621 Chip ATX Server Motherboard LGA3647 DDR4 Support | 1 984 zł |
ASUS Z11PA-U12 INTEL C621 Chip ATX Server Motherboard LGA3647 DDR4 Support | 1 980 zł |
ASUS Z11PA-U12 INTEL C621 Chip ATXServer MB LGA3647 DDR4 1st &2nd Xeon | 1 994 zł |
ASUS Z11PA-U12 INTEL C621 Chip ATX Server Motherboard LGA3647 DDR4 Support | 1 992 zł |
Seria Asus Workstation (stacje robocze)Porównaj w tabeli →
od 5 655 zł
EEB, gniazdo AMD TR5, chipset WRX90, 8 x DDR5, DIMM, USB C, DisplayPort, M.2, SAS, LAN 10 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 3 352 zł
CEB, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4266 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 4 548 zł
E-ATX, gniazdo AMD WRX8, chipset AMD WRX80, 8 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, SLI, Wi-Fi, bez podświetlenia
od 3 549 zł
CEB, gniazdo AMD TR5, chipset AMD TRX50, 4 x DDR5, DIMM, USB C, M.2, SAS, LAN 10 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 3 550 zł
CEB, gniazdo Intel LGA 4677, chipset Intel W790, 8 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, M.2, SAS, LAN 10 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 5 400 zł
EEB, gniazdo Intel LGA 4677, chipset Intel W790, 8 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, M.2, SAS, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 3 025 zł
EEB, gniazdo Intel LGA 3647, chipset Intel C621, 12 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, bez podświetlenia
od 1 576 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel C252, 4 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, karta graficzna, bez podświetlenia
od 2 356 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel W680, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SAS, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 2 125 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel C422, 8 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 2 673 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel W680, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SAS, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 980 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 3647, chipset Intel C621, 12 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 1 543 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel C246, 4 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 2 454 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel W680, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SAS, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 1 294 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel C246, 4 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 2 119 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel Z390, 4 x DDR4, DIMM, 4266 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 2 360 zł
CEB, gniazdo Intel LGA 3647, chipset Intel C621, 8 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, SAS, > 4 szt. SATA3, karta graficzna, bez podświetlenia
od 2 804 zł
CEB, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4200 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, bez podświetlenia
od 3 356 zł
CEB, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel C422, 8 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, bez podświetlenia
od 1 825 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
PodzespołyWszystkie podzespoły do Asus Z11PA-U12 →
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2