Zasilacz Asus ROG Thor ROG-THOR-850P (90YE0090-B001N0)
Wideo 13Zdjęcia 6 |
Asus ROG Thor ROG-THOR-850P |
|
Potężny, niezawodny i wydajny zasilacz z najwyższej półki cenowej, przeznaczony do montażu w nowoczesnej obudowie komputerowej z półprzezroczystym panelem bocznym. Ważną cechą modelu jest obecność wyświetlacza OLED, który w czasie rzeczywistym wyświetla zużytą ilość energii elektrycznej w watach. Dodatkowo obudowa urządzenia została wyposażona w zintegrowane oświetlenie ASUS Aura RGB, które można zsynchronizować z oświetleniem ogólnym obudowy komputera i innych urządzeń obsługujących technologię ASUS Aura.
Zasilacz Asus ROG Thor 850P charakteryzuje się najwyższym poziomem efektywności energetycznej, czego dowodem jest certyfikat „80 PLUS PLATINUM”. Ten model ma moc 850 watów, co wystarczy do stworzenia systemu komputerowego o dowolnym poziomie wydajności. Układ chłodzenia jest hybrydowy. Panel sterowania posiada przycisk, za pomocą którego można aktywować tryb stałego chłodzenia pasywnego. Jako promienniki zastosowano specjalne aluminiowe bloki ROG, które doskonale odprowadzają ciepło. Jako aktywny system chłodzenia zastosowano chłodnicę 135 mm, która opiera się na uszczelnionym łożysku kulkowym o stopniu ochrony IP5X.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus ROG Thor ROG-THOR-850P
ASUS ROG Thor-850P Platinum zasilacz sieciowy Aura Sync wyświetlacz OLED c | 1 060 zł |
Zasilacz Asus ROG Thor Platinum II 850W (90YE00L2-B0NA00) | 1 124 zł |
Zasilacz Asus ROG-THOR-850P | 1 284 zł |
Asus ROG Thor Platinum 850W | 1 203 zł |
Zasilacz PC ASUS 850W ROG-THOR-850P | 1 332 zł |