Laptop Asus ROG Strix G16 2023 G614JZ [G614JZ-N3012W]
Zdjęcia 34 | od 9 399 do 10 999 zł Porównaj ceny 8 →2023 rokROG Strixgamingowy165 HzDDR5dedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry sRGB Wyświetlacz:16 ", 1920x1200 (16:10) Procesor:Core i7, 13650HX, 1.9 GHz Karta graficzna:RTX 4080 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.5 kg |
Modyfikacje Asus ROG Strix G16 2023 G614JZ 1
Dane techniczne
Asus ROG Strix G16 2023 G614JZ [G614JZ-N3012W] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Asus ROG Strix G16 2023 G614JZ [G614JZ-N3012W]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Laptop ASUS ROG Strix G16 (2023) G614JZ-N3012W WUXGA i7-13650HX/16GB/ | 10 999 zł |
Laptop ASUS ROG Strix G16 G614JZ-N3012W 16" IPS 165Hz i7-13650HX 16GB RAM | 10 999 zł |
ASUS ROG Strix G16 2023 G614JZ-N3012W 16" 165Hz i7-13650HX 16GB RAM 512GB | 10 999 zł |
Laptop ASUS ROG Strix G16 G614JZ-N3012W 16" IPS 165Hz i7-13650HX 16GB RAM | 10 999 zł |
ASUS ROG Strix G16 2023 G614JZ-N3012W 16" 165Hz i7-13650HX 16GB RAM 512GB | 10 999 zł |
ASUS ROG Strix G16 G614JZ i7-13650HX/16GB/512GB/RTX4080/W11 165Hz | 9 399 zł |
Laptop ASUS ROG Strix G16 G614JZ-N3012W i7-13650HX 16" WUXGA 165Hz 16GB 51 | 10 999 zł |
Zamknij
Polecamy