Ноутбук Asus ROG Strix G16 2023 G614JZ [G614JZ-N3012W]
Фото 34 | від 9 399 до 10 999 zł Порівняти ціни 8 →2023 рікROG Strixігровий165 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:16 ", 1920x1200 (16:10) Процесор:Core i7, 13650HX, 1.9 ГГц Відеокарта:RTX 4080 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.5 кг |
Модифікації Asus ROG Strix G16 2023 G614JZ 1
Характеристики
Asus ROG Strix G16 2023 G614JZ [G614JZ-N3012W] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ROG Strix G16 2023 G614JZ [G614JZ-N3012W]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Laptop ASUS ROG Strix G16 (2023) G614JZ-N3012W WUXGA i7-13650HX/16GB/ | 10 999 zł |
Laptop ASUS ROG Strix G16 G614JZ-N3012W 16" IPS 165Hz i7-13650HX 16GB RAM | 10 999 zł |
ASUS ROG Strix G16 2023 G614JZ-N3012W 16" 165Hz i7-13650HX 16GB RAM 512GB | 10 999 zł |
Laptop ASUS ROG Strix G16 G614JZ-N3012W 16" IPS 165Hz i7-13650HX 16GB RAM | 10 999 zł |
ASUS ROG Strix G16 2023 G614JZ-N3012W 16" 165Hz i7-13650HX 16GB RAM 512GB | 10 999 zł |
ASUS ROG Strix G16 G614JZ i7-13650HX/16GB/512GB/RTX4080/W11 165Hz | 9 399 zł |
Laptop ASUS ROG Strix G16 G614JZ-N3012W i7-13650HX 16" WUXGA 165Hz 16GB 51 | 10 999 zł |
Закрити
Рекомендуємо