Laptop Asus ExpertBook B1 B1502CBA [B1502CBA-BQ0148X]
Wideo 1Zdjęcia 26 | od 2 005 do 2 799 zł Porównaj ceny 16 →Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Core i3, 1215U, 0.9 GHz Karta graficzna:UHD Graphics 64EUs Pamięć RAM:8 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro Waga laptopa:1.69 kg |
Modyfikacje Asus ExpertBook B1 B1502CBA 8
Dane techniczne
Asus ExpertBook B1 B1502CBA [B1502CBA-BQ0148X] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Asus ExpertBook B1 B1502CBA [B1502CBA-BQ0148X]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Notebook ExpertBook B1502CBA-BQ0148X i3-1215U/8GB/512GB/Zintegrowana/ | 2 045 zł |
Asus ExpertBook B1502CBA-BQ0148X - i3-1215U | 15,6'' | 8GB | 512GB | W11Pr | 2 499 zł |
Asus Notebook ExpertBook B1502CBA-BQ0148X i3-1215U/8GB/512GB/Zintegrowana/ | 2 065 zł |
ASUS B1502CBA-BQ0148X Intel Core i3-1215U 15.6inch 8GB DDR4 512GB PCIe NVM | 2 100 zł |
Laptop Asus Notebook B1502CBA-BQ0148X i3 1215U 8/512/int/15 | 2 005 zł |
więcej ofert 11 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy