Czajnik elektryczny Ariete Classica 2864/26 brązowy (00C286426AR0)
Zdjęcia 4 |
Ariete Classica 2864/26 - brązowy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete Classica 2864/26 brązowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ariete 2864/26 1,7l 2000W | 219 zł |
**WYSYŁKA 24H** Czajnik ARIETE 2864/26 brąz Classica produktydostępne24Hwy | 209 zł |
**WYSYŁKA 24H** Czajnik ARIETE 2864/26 brąz Classica produktydostępne24Hwy | 209 zł |
Modyfikacje Ariete Classica 2864/26
Ceny na Ariete Classica 2864/26 |
---|---|---|---|---|
Ariete Classica 2864/27 | od 446 zł | 1 oferta | ||
Ariete Classica 2864/26 brązowy | od 209 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →