Odżywka białkowa Amix Anabolic Monster Beef 2.2 kg
Amix Anabolic Monster Beef 2.2 kg 1 kg2.2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amix Anabolic Monster Beef 2.2 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amix Anabolic Monster Beef 2200GZnakomite źródło pełnowartościow Budujmase.plZłóż skargę | 270 zł |
Amix, Anabolic Monster BEEF 90, 2200 g, czekoladaSuplement diety, Amix, Anabolic Monster BEEF 90%, 2200 g, czekolada AMIX Anabolic Monster BEEF 90% 2200 g AMIX Anabolic Monst... więcejer BEEF 90% 2200 g Anabolic Mons... Empik.plZłóż skargę | 319 zł |
Anabolic Monster Beef 2200G | 270 zł |
Amix Monster Beef Protein Chocolate 2.2kg PrzezroczystyAnabolic Monster Beef Amix Protein to wysokiej jakości białko na bazie enzymatycznego hydrolizera wołowiny. Różne analizy kli... więcejniczne wykazują, że białko wyekstrahowane z wołowiny ma moc anaboliczną znacznie przewyższającą jakiekolwiek inne źródło białka. Anaboliczny miks białka wołowego monstera to białko o wysokim aminogramie, w dodatku nie zawierające praktycznie węglowodanów, tłuszczów czy cholesterolu. Anaboliczne białko wołowe monster to najnowszej generacji białko wykonane w niezwykle zaawansowanej technologii. Białko wołowe potwora jest wytwarzane w procesie hydrolizy, co znacznie skraca czas wchłaniania lub gwarantuje szybki i całkowity metabolizm. Węgiel. Dodatkowe informacje zawiera monohydrat kreatyny. Kreatyna jest związkiem naturalnie występującym w naszym organizmie, gdzie jest wykorzystywana do dostarczania energii do skurczu mięśni. Jest syntetyzowany z aminokwasów argininy, metodyny i glicyny, największe jego stężenie występuje w mięśniach szkieletowych. Służy do poprawy naszej wydajności, ponieważ daje większą moc i przyrost masy mięśniowej poprzez większą wydajność podczas treningu fizycznego, więc jeśli możemy trenować mocniej, z większą mocą i dłużej, znacznie szybciej osiągniemy swoje cele.Główne funkcje kreatyny to wzrost siły, siły i przekrwienia mięśni, opóźnienie pojawienia się zmęczenia, wzmożona regeneracja mięśni oraz przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Białko zawiera kompleks potwornego nitro shota. Ta ekskluzywna formuła zawiera l-argininę hcl, l-alfa-ketoglut BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 396 zł |
Amix Monster Beef Strawberry Banana 2.2kg PrzezroczystyAnabolic Monster Beef Amix Protein to wysokiej jakości białko na bazie enzymatycznego hydrolizera wołowiny. Różne analizy kli... więcejniczne wykazują, że białko wyekstrahowane z wołowiny ma moc anaboliczną znacznie przewyższającą jakiekolwiek inne źródło białka. Anaboliczny miks białka wołowego monstera to białko o wysokim aminogramie, w dodatku nie zawierające praktycznie węglowodanów, tłuszczów czy cholesterolu. Anaboliczne białko wołowe monster to najnowszej generacji białko wykonane w niezwykle zaawansowanej technologii. Białko wołowe potwora jest wytwarzane w procesie hydrolizy, co znacznie skraca czas wchłaniania lub gwarantuje szybki i całkowity metabolizm. Węgiel. Dodatkowe informacje zawiera monohydrat kreatyny. Kreatyna jest związkiem naturalnie występującym w naszym organizmie, gdzie jest wykorzystywana do dostarczania energii do skurczu mięśni. Jest syntetyzowany z aminokwasów argininy, metodyny i glicyny, największe jego stężenie występuje w mięśniach szkieletowych. Służy do poprawy naszej wydajności, ponieważ daje większą moc i przyrost masy mięśniowej poprzez większą wydajność podczas treningu fizycznego, więc jeśli możemy trenować mocniej, z większą mocą i dłużej, znacznie szybciej osiągniemy swoje cele.Główne funkcje kreatyny to wzrost siły, siły i przekrwienia mięśni, opóźnienie pojawienia się zmęczenia, wzmożona regeneracja mięśni oraz przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Białko zawiera kompleks potwornego nitro shota. Ta ekskluzywna formuła zawiera l-argininę hcl, l-alfa-ketoglut BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 357 zł |
Amix Monster Beef Protein Fruits 2.2kg PrzezroczystyAnabolic Monster Beef Amix Protein to wysokiej jakości białko na bazie enzymatycznego hydrolizera wołowiny. Różne analizy kli... więcejniczne wykazują, że białko wyekstrahowane z wołowiny ma moc anaboliczną znacznie przewyższającą jakiekolwiek inne źródło białka. Anaboliczny miks białka wołowego monstera to białko o wysokim aminogramie, w dodatku nie zawierające praktycznie węglowodanów, tłuszczów czy cholesterolu. Anaboliczne białko wołowe monster to najnowszej generacji białko wykonane w niezwykle zaawansowanej technologii. Białko wołowe potwora jest wytwarzane w procesie hydrolizy, co znacznie skraca czas wchłaniania lub gwarantuje szybki i całkowity metabolizm. Węgiel. Dodatkowe informacje zawiera monohydrat kreatyny. Kreatyna jest związkiem naturalnie występującym w naszym organizmie, gdzie jest wykorzystywana do dostarczania energii do skurczu mięśni. Jest syntetyzowany z aminokwasów argininy, metodyny i glicyny, największe jego stężenie występuje w mięśniach szkieletowych. Służy do poprawy naszej wydajności, ponieważ daje większą moc i przyrost masy mięśniowej poprzez większą wydajność podczas treningu fizycznego, więc jeśli możemy trenować mocniej, z większą mocą i dłużej, znacznie szybciej osiągniemy swoje cele.Główne funkcje kreatyny to wzrost siły, siły mięśniowej i przekrwienia mięśni, opóźnienie pojawienia się zmęczenia, wzmożona regeneracja mięśni oraz przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Białko zawiera kompleks potwornego nitro shota. Ta ekskluzywna formuła zawiera l-argininę hcl, l-alfa-ketoglut BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 396 zł |
Modyfikacje Amix Anabolic Monster Beef
Ceny na Amix Anabolic Monster Beef |
---|---|---|---|---|
Amix Anabolic Monster Beef 1 kg | od 140 zł | 3 oferty | ||
Amix Anabolic Monster Beef 2.2 kg | od 270 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 330 zł
hydrolizat, wołowe, dużo białka, dawka: 35 g, białko - 31 g, 130 kcal, waga: 1800 g, dawek 51
od 303 zł
hydrolizat, wołowe, dawka: 32.5 g, białko - 23 g, 110 kcal, waga: 1814 g, dawek 56, „Produkt roku”
od 381 zł
hydrolizat, wołowe, dużo białka, dawka: 40 g, białko - 31.2 g, 148 kcal, waga: 2000 g, dawek 50
od 72 zł
izolowane białko, serwatkowe, 908 / 2000 g, dawek 30 / 67 szt., 30 g, białko - 25.5 g, 109 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 7 zł
złożony, koncentrat, nocny (długi), serwatkowe / kazeina / sojowe, 80 / 1920 g, dawek 1 / 24 szt., 80 g, białko - 25.1 g, 253 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 6 zł
izolowane białko, serwatkowe, 25 - 2270 g, dawek 1 - 90 szt., 25 g, białko - 22 g, 94 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 65 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe / sojowe, 750 / 2000 g, dawek 25 / 67 szt., 30 g, białko - 22 g, 105 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 277 zł
hydrolizat, serwatkowe, 1589 g, dawek 40 szt., 39 g, białko - 30 g, 140 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 44 zł
koncentrat, serwatkowe, 700 - 3000 g, dawek 14 - 60 szt., 50 g, białko - 35 g, 193 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 51 zł
koncentrat, serwatkowe, 908 - 4080 g, dawek 27 - 124 szt., 33 g, białko - 23.1 g, 109 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 80 zł
koncentrat, serwatkowe, 700 g, dawek 20 szt., 35 g, białko - 27 g, 138 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 7 zł
izolowane białko, serwatkowe, 30 - 2000 g, dawek 1 - 33 szt., 30 / 60 g, białko - 26 / 53 g, 112 / 224 kcal, Kraj pochodzenia: Belgia