Odżywka białkowa Amix Black CFM Isolate 1 kg
Amix Black CFM Isolate 1 kg 1 kg2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amix Black CFM Isolate 1 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amix Białko BLACK CFM ISOLATE - Pomaga utrzymać masę mięśniową - Z enzymamAmix BLACK CFM ISOLATE to suplement składający się głównie z izolatu białka serwatkowego otrzymywanego przez unikalny opatent... więcejowany proces "CFM" firmy Glanbia Nutritionals. Jako pionierzy i światowi liderzy we wdrażaniu mikrofiltracji krzyżowej (CFM), Glanbia gwarantuje najwyższej jakości białko serwatkowe (WPI), bez denaturacji i niezrównanej integralności strukturalnej.
Proces CFM wyróżnia się skrupulatną techniką niechemicznej filtracji w niskiej temperaturze, która zachowuje w 100% natywną strukturę, z poszanowaniem pierwotnego składu surowicy. Przekłada się to na wyjątkowy profil aminokwasowy, bogaty w BCAA, niezbędny do żywienia sportowego.
Jeszcze bardziej wzbogacony o Lactospore, zaawansowany probiotyk, i kompleks enzymatyczny Digezyme, BLACK CFM ISOLATE wyróżnia się wysoką rozpuszczalnośc Amazon.plZłóż skargę | 236 zł |
Amix Black Cfm Isolate 1kg Protein Bonbon Crunch PrzezroczystyBlack CFM Isolate to izolat białka serwatkowego najwyższej jakości wzbogacony o probiotyki (Lactospore) i kompleks enzymów Di... więcejgezyme, dzięki czemu jest szybko i łatwo przyswajalny.Am BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 223 zł |
Jeszcze bardziej wzbogacony o Lactospore, zaawansowany probiotyk, i kompleks enzymatyczny Digezyme, BLACK CFM ISOLATE wyróżnia się wysoką rozpuszczalnośc Amazon.plZłóż skargę | 237 zł |
Jeszcze bardziej wzbogacony o Lactospore, zaawansowany probiotyk, i kompleks enzymatyczny Digezyme, BLACK CFM ISOLATE wyróżnia się wysoką rozpuszczalnośc Amazon.plZłóż skargę | 245 zł |
Amix Black Cfm Isolate 1kg Protein Chocolate Cake BrązowyBlack CFM Isolate to izolat białka serwatkowego najwyższej jakości wzbogacony o probiotyki (Lactospore) i kompleks enzymów Di... więcejgezyme, dzięki czemu jest szybko i łatwo trawiony.AmixTM Black CFM® Isolate to izolat białka serwatkowego najwyższej jakości wzbogacony o probiotyki (LactosporeTM) i kompleks enzymów Digezyme®. Dzięki temu Black CFM® Isolate jest naprawdę szybko i łatwo trawiony. Zawiera pełne spektrum aminokwasów naturalnie występujących w białku serwatkowym, w tym najwyższą koncentrację BCAA, a także inne aminokwasy egzogenne. Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej oraz utrzymania masy mięśniowej.Zale BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 223 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Amix Black CFM Isolate
Ceny na Amix Black CFM Isolate |
---|---|---|---|---|
Amix Black CFM Isolate 1 kg | od 223 zł | 9 oferty | ||
Amix Black CFM Isolate 2 kg | od 380 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 230 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 26 g, 110 kcal, waga: 1800 g, dawek 60
od 219 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 46 g, białko - 30 g, 160 kcal, waga: 1810 g, dawek 39
od 229 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 25.5 g, 114 kcal, waga: 2000 g, dawek 66
od 170 zł
hydrolizat, serwatkowe, dawka: 29 g, białko - 25 g, 110 kcal, waga: 932 g, dawek 32, „Produkt roku”
od 147 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 26 g, 112 kcal, waga: 900 g, dawek 30
od 238 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 22 g, 113 kcal, waga: 2000 g, dawek 66
od 221 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 33 g, białko - 24 g, 120 kcal, waga: 2510 g, dawek 76, „Produkt roku”
od 187 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 22.7 g, 112 kcal, waga: 2250 g, dawek 75
od 222 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 23 g, 116 kcal, waga: 2000 g, dawek 66
od 222 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 23 g, 116 kcal, waga: 2000 g, dawek 66
od 180 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 20 g, 111 kcal, waga: 2270 g, dawek 75
od 229 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, nocny (długi), hydrolizat, serwatkowe, dawka: 42 g, białko - 26 g, 150 kcal, waga: 2080 g, dawek 49