Odżywka białkowa Amix IsoPrime CFM 0.5 kg
od 122 do 145 zł dodaj do listymoje listy |
Amix IsoPrime CFM 0.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amix IsoPrime CFM 0.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMIX Isoprime CFM Isolate - 500 gr Pliki cookie Cream0 kg - 1 kg, 0-3gr, 0-4gr, 10IVA, 90-100gr, 91-100gr, Izolowany, AMIX, Enzymy trawienne, Przyrost mięśni, Schudnąć, Proszek, PRODUKTOCL, Białka, Białka bez hydratów, Odzyskiwanie, Bez węglowodanów Amazon.plZłóż skargę | 145 zł |
Amix Isoprime Cfm Protein Cookies 500g PrzezroczystyIzolat izolatu izolat cfm nº1 w Europie amix ™ odżywianie, jest to białko o czystości 90%, które zawiera wyłącznie cfm® wyizolowany z mikrofiltrady białek białkowych o doskonałej jakości, który został wyprodukowany przy użyciu najnowocześniej BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 130 zł |
Amix Isoprime Cfm Protein Vanilla 500g PrzezroczystyIzolat izolatu izolat cfm nº1 w Europie amix™ odżywianie, jest to białko o czystości 90%, które zawiera wyłącznie cfm® wyizolowane z mikrofiltrady białek białkowych o doskonałej jakości, które zostało wyprodukowane przy użyciu najnowocześniej BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 122 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Amix IsoPrime CFM
Ceny na Amix IsoPrime CFM |
---|---|---|---|---|
Amix IsoPrime CFM 0.5 kg | od 122 zł | 3 oferty | ||
Amix IsoPrime CFM 1 kg | od 129 zł | 39 oferty | ||
Amix IsoPrime CFM 2 kg | od 300 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 129 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 25 g, białko - 20 g, 94 kcal, waga: 2000 g, dawek 80
od 129 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 24 g, 113 kcal, waga: 908 g, dawek 30
od 119 zł
koncentrat, serwatkowe, dużo białka, dawka: 50 g, białko - 35 g, 193 kcal, waga: 2000 g, dawek 40
od 125 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 21.4 g, 113 kcal, waga: 1800 g, dawek 60
od 139 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 21 g, 117 kcal, waga: 1800 g, dawek 60
od 131 zł
złożony, koncentrat, nocny (długi), serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 24 g, 113 kcal, waga: 2250 g, dawek 75
od 116 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 27 g, 116 kcal, waga: 500 g, dawek 17
od 144 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 33 g, białko - 25.2 g, 126 kcal, waga: 2250 g, dawek 68
od 72 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 25.5 g, 109 kcal, waga: 908 g, dawek 30
od 94 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 35 g, białko - 21 g, 140 kcal, waga: 875 g, dawek 25
od 95 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 25.8 g, 105.3 kcal, waga: 600 g, dawek 20
od 152 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 25 g, białko - 17.8 g, 100.3 kcal, waga: 1000 g, dawek 40