Odżywka białkowa Amix Anabolic Monster Beef 1 kg
Amix Anabolic Monster Beef 1 kg 1 kg2.2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amix Anabolic Monster Beef 1 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amix Anabolic Monster Beef 1KgMasz dosyć klasycznych odżywek wysokobiałkowyc Budujmase.plZłóż skargę | 140 zł |
Amix Monster Beef 1kg Protein Chocolate CzerwonyAMIX Monster Beef 1kg Protein Chocolate Red to wysokiej jakości suplement białkowy, który wspomaga wzrost i regenerację mięśni. Został specjalnie opracowany z hydrolizowanym białkiem wołowym, które zapewnia szybkie i łatwe wchłanianie aminokwasów do mięśni.Ten suplement białkowy wzbogacony jest pysznym smakiem czekolady, dzięki czemu jest smacznym... więceji przyjemnym napojem dla miłośników fitnessu i sportowców. Każda porcja zawiera aż 81 gramów białka, które jest niezbędne do naprawy i odbudowy tkanki mięśniowej po intensywnych treningach.AMIX Monster Beef Protein Chocolate Red jest również niskokaloryczny i niskowęglowodan BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 215 zł |
Amix Monster Beef 1kg Protein Strawberry & Banana CzerwonyAMIX Monster Beef 1kg Protein Strawberry & Banana Red to specjalistyczny napój odżywczy, który ma za zadanie dostarczać organizmowi niezbędnych składników odżywczych i wspierać wzrost oraz regenerację mięśni. Ten koktajl białkowy, zawierający mieszankę wysokiej jakości białek, jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą zoptymalizować swoją wydajn... więcejość treningową lub chcą uzupełnić spożycie białka.Ten konkretny smak, Strawberry & Banana Red, oferuje pyszny i orzeźwiający smak, który sprawia, że jest przyjemny w konsumpcji. Połączenie słodkiej truskawki i tropikalnego banana tworzy wspaniały i satysfakcjonują BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 187 zł |
Modyfikacje Amix Anabolic Monster Beef
Ceny na Amix Anabolic Monster Beef |
---|---|---|---|---|
Amix Anabolic Monster Beef 1 kg | od 140 zł | 3 oferty | ||
Amix Anabolic Monster Beef 2.2 kg | od 270 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 186 zł
koncentrat, wołowe, dawka: 30 g, białko - 28 g, 110 kcal, waga: 544 g, dawek 18
od 189 zł
hydrolizat, wołowe, dawka: 30 g, białko - 26 g, 117 kcal, waga: 900 g, dawek 30
od 193 zł
hydrolizat, wołowe, dawka: 30 g, białko - 27 g, 118 kcal, waga: 2000 g, dawek 67
od 199 zł
hydrolizat, wołowe, dawka: 30 g, białko - 25.5 g, 108 kcal, waga: 1800 g, dawek 60
od 187 zł
izolowane białko, wołowe, dawka: 30 g, białko - 25.2 g, 111 kcal, waga: 1816 g, dawek 61
od 155 zł
hydrolizat, wołowe, dawka: 30 g, białko - 25 g, 121 kcal, waga: 900 g, dawek 30
od 72 zł
izolowane białko, serwatkowe, 908 / 2000 g, dawek 30 / 67 szt., 30 g, białko - 25.5 g, 109 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 7 zł
złożony, koncentrat, nocny (długi), serwatkowe / kazeina / sojowe, 80 / 1920 g, dawek 1 / 24 szt., 80 g, białko - 25.1 g, 253 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 6 zł
izolowane białko, serwatkowe, 25 - 2270 g, dawek 1 - 90 szt., 25 g, białko - 22 g, 94 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 65 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe / sojowe, 750 / 2000 g, dawek 25 / 67 szt., 30 g, białko - 22 g, 105 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 277 zł
hydrolizat, serwatkowe, 1589 g, dawek 40 szt., 39 g, białko - 30 g, 140 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 44 zł
koncentrat, serwatkowe, 700 - 3000 g, dawek 14 - 60 szt., 50 g, białko - 35 g, 193 kcal, Kraj pochodzenia: Polska