Odżywka białkowa Amix Zero PRO 1 kg
Wideo 3 |
Amix Zero PRO 1 kg dużo białka 1 kg2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amix Zero PRO 1 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZeroPro Protein 1000 g Amix Uniwersalny | 170 zł |
ZeroPro Protein 1000 g Amix | 170 zł |
Amix Zero Protein 1kg Strawberry Protein Supplement CzerwonyAMIX Zero Protein 1Kg Suplement białkowy o smaku truskawki to suplement diety wysokiej jakości, który dostarcza niezbędnych b... więcejiałek wspierających wzrost i regenerację mięśni. Ten suplement białkowy został specjalnie opracowany, aby poprawić wydajność sportową i pomóc osobom osiągnąć swoje cele fitness.Dzięki pysznemu smakowi truskawki, ten suplement ułatwia włączanie białka do codziennej diety bez poświęcania smaku. Zawiera mieszankę wysokiej jakości izolatu białka serwatkowego i koncentratu białka serwatkowego, która zapewnia szybkie i długotrwałe uwalnianie aminokwasów, aby napędzać regenerację i wzrost mięśni.Każda porcja AMIX Zero Protein dostarcza niesamowitych 24 gramów białka, co czyni go idealnym wyborem dla osób, które chcą zwiększyć spożycie białka. Białko jest niezbędne do budowy i regeneracji mięśni, wspierania funkcji odpornościowej i utrzymania ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia.Po BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 254 zł |
AMIX ZeroPro Protein 1000 g Podwójna Czekolada Uniwersalny | 195 zł |
Amix Zeropro 1kg Protein Double Chocolate White PrzezroczystyAMIX ZeroPro 1kg Protein Double Chocolate White Red to suplement diety wysokiej jakości, specjalnie zaprojektowany w celu wsp... więcejomagania wzrostu i regeneracji mięśni. Dzięki pysznemu smakowi podwójnej czekolady ten proszek białkowy oferuje wspaniały smak, jednocześnie dostarczając niezbędnych składników odżywczych, które wzbogacą Twoją podróż fitness.Ten suplement zawiera 1000 gramów (1 kg) proszku białkowego, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla osób, które chcą efektywnie uzupełnić dzienne spożycie białka. Każda porcja AMIX ZeroPro zawiera aż 85 gramów czystego białka, zapewniając potężną dawkę do zasilania treningów i wspomagania regeneracji mięśni.Mieszank BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 254 zł |
Amix Zeropro 1kg Protein Natural PrzezroczystyAMIX ZeroPro 1kg Protein Natural Red to suplement białkowy wysokiej jakości, który wspomaga wzrost i regenerację mięśni. Ta w... więcejpełni naturalna formuła została specjalnie opracowana dla sportowców i entuzjastów fitnessu, aby zapewnić czysty źródło białka, które pomaga w treningu i osiąganiu celów fitness.Każda porcja AMIX ZeroPro zawiera 30 gramów białka, dzięki czemu jest doskonałym źródłem tego niezbędnego makroskładnika. Mieszanka białkowa składa się z izolatu i koncentratu białka serwatkowego, zapewniając kompletny profil aminokwasów dla optymalnej syntezy i regeneracji mięśni.Suplemen BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 254 zł |
Wideo recenzje
Moje ulubione... Recenzja Natywnego Izolatu Amix ZeroPro
19 sierpnia 2019164 przegląd
Najwięcej białka w białku? Recenzja ZeroPro Whey Native Isolate od Amix Nutrition
22 lipca 20204 355 przegląd
Amix ZERO PRO - recenzja. opinia
18 lipca 2020564 przegląd
Modyfikacje Amix Zero PRO
Ceny na Amix Zero PRO |
---|---|---|---|---|
Amix Zero PRO 1 kg | od 170 zł | 6 oferty | ||
Amix Zero PRO 2 kg | od 339 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 147 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 26 g, 112 kcal, waga: 900 g, dawek 30
od 199 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 25.5 g, 119 kcal, waga: 2000 g, dawek 67
od 192 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 20 g, białko - 18 g, 72 kcal, waga: 850 g, dawek 42
od 219 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 25 g, białko - 21 g, 94 kcal, waga: 2250 g, dawek 90
od 185 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 27 g, 110 kcal, waga: 908 g, dawek 30
od 165 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 25 g, białko - 23 g, 93 kcal, waga: 1000 g, dawek 40
od 220 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 25.5 g, 109 kcal, waga: 2000 g, dawek 67
od 228 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 27 g, 110 kcal, waga: 1800 g, dawek 60
od 7 zł
złożony, koncentrat, nocny (długi), serwatkowe / kazeina / sojowe, 80 / 1920 g, dawek 1 / 24 szt., 80 g, białko - 25.1 g, 253 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 6 zł
izolowane białko, serwatkowe, 25 - 2270 g, dawek 1 - 90 szt., 25 g, białko - 22 g, 94 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 65 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe / sojowe, 750 / 2000 g, dawek 25 / 67 szt., 30 g, białko - 22 g, 105 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 277 zł
hydrolizat, serwatkowe, 1589 g, dawek 40 szt., 39 g, białko - 30 g, 140 kcal, Kraj pochodzenia: USA