Odżywka białkowa Amix Zero PRO 2 kg
Wideo 3 |
Amix Zero PRO 2 kg dużo białka 1 kg2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amix Zero PRO 2 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZeroPro Protein Amix 2000 g Uniwersalny | 339 zł |
Amix 198.64 Proteína Zeropro Powder 2kg Brown Cookies&cream PrzezroczystyCo to jest białko Amix ZeroPro? Amix ZeroPro Protein to najczystsze i najbardziej zaawansowane białko izolatu serwatki (WPI),... więcejjakie można obecnie znaleźć na rynku.W Amix kontynuujemy naszą linię udostępniania najlepszych dostępnych surowców, aby ułatwić Ci uzyskanie rezultatów, jakich oczekujesz od naszych produktów i nadal spełniać Twoje oczekiwania, tak jak do tej pory.W tym przypadku poszliśmy o krok dalej, kiedy wydawało się, że wszystko zostało już wynalezione, przynajmniej jeśli chodzi o produkty białkowe.Przeds BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 444 zł |
Amix Zeropro 2kg Protein Strawberry CzerwonyAMIX ZeroPro 2kg Protein Strawberry Red to wysokiej jakości suplement białkowy przeznaczony do wspomagania wzrostu mięśni, re... więcejgeneracji i ogólnych celów fitness. Ten konkretny wariant ma przyjemny truskawkowo-cze BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 444 zł |
Amix Zero Pro 2kg Double Chocolate ZłocistySuplement diety (wariant smakowy z substancjami słodzącymi i aromatami).Smak BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 444 zł |
Amix Zeropro 2kg Protein Vanilla Cheesecake CzerwonyAMIX ZeroPro 2kg Protein Vanilla Cheesecake Red to wysokiej jakości suplement białkowy, który wspomaga wzrost i regenerację m... więcejięśni. Dostępny jest w pysznym smaku waniliowego sernika, dzięki czemu można go spożywać jako część codziennej diety.Każda porcja AMIX ZeroPro dostarcza dużą dawkę niezbędnych aminokwasów, w tym bogaty profil aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), które są niezbędne do regeneracji i wzrostu mięśni. Zawiera mieszankę wysokiej jakości źródeł białka, w tym koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego i hydrolizowane białko serwatkowe, które zapewniają optymalną absorpcję i wykorzystanie przez organizm.Dzięki imponującej zawartości białka AMIX ZeroPro może pomóc w zaspokojeniu dziennego zapotrzebowania na białko, wspierając rozwój mięśni i zapobiegając ich rozpadowi. Jest to doskonały suplement dla sportowców, kulturystów i entuzjastów fitnessu, którzy uprawiają intensywne ćwiczenia fizyczne i wymagają zwiększonego spożycia białka.Oprócz zawartości białka AMIX ZeroPro wzbogacony jest również o niezbędne witaminy i minerały, które przyczyniają się do ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Te mikroelementy pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu, wspomagają produkcję energii i wzmacniają działanie układu odpornościowego BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 444 zł |
Wideo recenzje
Moje ulubione... Recenzja Natywnego Izolatu Amix ZeroPro
19 sierpnia 2019164 przegląd
Najwięcej białka w białku? Recenzja ZeroPro Whey Native Isolate od Amix Nutrition
22 lipca 20204 355 przegląd
Amix ZERO PRO - recenzja. opinia
18 lipca 2020564 przegląd
Modyfikacje Amix Zero PRO
Ceny na Amix Zero PRO |
---|---|---|---|---|
Amix Zero PRO 1 kg | od 170 zł | 6 oferty | ||
Amix Zero PRO 2 kg | od 339 zł | 5 oferty |
Polecamy
od 387 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 25 g, 113 kcal, waga: 2000 g, dawek 67
od 72 zł
izolowane białko, serwatkowe, 908 / 2000 g, dawek 30 / 67 szt., 30 g, białko - 25.5 g, 109 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 7 zł
złożony, koncentrat, nocny (długi), serwatkowe / kazeina / sojowe, 80 / 1920 g, dawek 1 / 24 szt., 80 g, białko - 25.1 g, 253 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 6 zł
izolowane białko, serwatkowe, 25 - 2270 g, dawek 1 - 90 szt., 25 g, białko - 22 g, 94 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 65 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe / sojowe, 750 / 2000 g, dawek 25 / 67 szt., 30 g, białko - 22 g, 105 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 277 zł
hydrolizat, serwatkowe, 1589 g, dawek 40 szt., 39 g, białko - 30 g, 140 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 44 zł
koncentrat, serwatkowe, 700 - 3000 g, dawek 14 - 60 szt., 50 g, białko - 35 g, 193 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 51 zł
koncentrat, serwatkowe, 908 - 4080 g, dawek 27 - 124 szt., 33 g, białko - 23.1 g, 109 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 80 zł
koncentrat, serwatkowe, 700 g, dawek 20 szt., 35 g, białko - 27 g, 138 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 7 zł
izolowane białko, serwatkowe, 30 - 2000 g, dawek 1 - 33 szt., 30 / 60 g, białko - 26 / 53 g, 112 / 224 kcal, Kraj pochodzenia: Belgia
od 61 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, hydrolizat, serwatkowe, 450 - 4540 g, dawek 15 - 146 szt., 29.4 g, białko - 24 g, 120 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 180 zł
nocny (długi), kazeina, 900 / 1816 g, dawek 27 / 55 szt., 33 g, białko - 24 g, 120 kcal, Kraj pochodzenia: USA