Gainer Mutant Mass 6.8 kg
Wideo 18Zdjęcia 2 |
Mutant Mass 6.8 kg dużo białka 2.3 kg6.8 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mutant 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mutant.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mutant Mass 6.8 kg
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mutant Mass 6800g Gainer na Masę Odżywka Białkowa z Dużą Zawartością WęgloIso-Stack 10 (The Ultimate Protein Mix) – PVL nagradza mieszankę 10 superior, building proteins – no wimp proteins like soy,... więcejheat or other veggie protein – just czyste, high BV/PER amino acid proteins proven to build lean tissue.
Clean Carb (Lower GI Carbohydrate Mix) – zawiera mieszankę 3-włóknistą niskowęglowodan Amazon.plZłóż skargę | 275 zł |
GAINER NA MASĘ białko węglowodany COOKIES CREAM PVL Mutant mass 6800g GAINER NA MASĘ białko węglowodany COOKIES CREAM PVL Mutant mass 6800g ⭐PVL Mutant mass 6800g GAINER NA MASĘ COOKIES CREAM⭐... więcejPVL MUTANT MASS to doskonałej jakości węglowodany , pełnowartościow Erli.plZłóż skargę | 219 zł |
Mutant Mass 6800GNowa odsłona legendarnej odżywki na masę której skład stoi na jeszcze wyższym poziomie opiera się najwyższej jakości węglowod... więcejany złożone źródła białka formuła dodatkowo została wzbogacona ciekawe wartościowe dodatki pokroju siemienia lnianego źródło omega oraz oleju kokosowego mct uzupełnia dietę składniki odżywcze oraz podnosi jej kaloryczność postaw na to co najlepsze nowa odsłona legendarnej już odżywki na masę jeszcze skuteczniejszy silniejszy skład solidna dawka wartościowych protein każdej porcji zapewnia wsparcie regeneracji potreningowej oraz rozwoju mięśni dostarcza do organizmu znakomicie zbilansowaną porcję węglowodanów białka wykazuje silne działanie antykataboliczn Budujmase.plZłóż skargę | 270 zł |
PVL Mutant Mass Fudge Browne 6800g | 464 zł |
Odżywka na masę (Gainer) Pvl Mutant Mass 6800g Chocolate Fudge Brownie | 253 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Mutant Mass Mazowsze - Poznań (część I)
15 listopada 2016236 przegląd
Mutant Mass 2 - Najlepsza odżywka na masę? Test nowego mutanta
27 grudnia 201840 510 przegląd
RECENZJA MUTANT MASS 2 - NIE KUPUJ TEGO GOWNA
6 kwietnia 201910 051 przegląd
Mutant MASS - najlepsza odżywka na masę? test / recenzja
16 sierpnia 201747 751 przegląd
Mutant mass gainer 15 lbs full review | Buy 100% original at best price with GST bill
13 czerwca 20214 368 przegląd
mutant mass gainer 15lb | best mass gainer | muscle size bhi ayega weight bhi | best choice |
16 października 20203 240 przegląd
Honest review Mutant mass gainer #supplimentreview#massgainerreview#khiladiashufitness
22 czerwca 2021700 przegląd
Mutant mass gainer 15 lbs at lowest price with GST bill at Muscle OK | Full review
30 stycznia 2021995 przegląd
Mutant Mass Gainer | NCR Food Supplements
27 stycznia 2023809 przegląd
#Mutant Mass + Mayodrol Hsp Review || #Muscle Mass + Weight Gaining Stack || @ The Fitness villa
6 kwietnia 2021144 przegląd
#Mutant Mass Xxl Unboxing || Price ₹ || How To Use || @TheFitnessVilla
8 sierpnia 2021224 przegląd
Mutant Mass Gainer Review Tamil | 1:3 Ratio Muscle Mass Gainer | Gain Muscle Fast | Aadhavan Tamil |
17 marca 202029 207 przegląd
X-Men: Mutant Massacre Omnibus Overview | New Printing | Comparison
20 grudnia 202120 599 przegląd
Rc king mass vs Mutant mass gainer | Top 2 mass gainers | supplements villa |
12 listopada 201914 711 przegląd
Mutant Mass Gainer | Canada | proTM
19 lipca 20205 177 przegląd
Mutant muscle mass gainer Review | Fast results | weight gainer | supplements villa |
14 listopada 201942 191 przegląd
MUTANT MASS GAINER REVIEW | Mr. MusclEman
8 lutego 20222 188 przegląd
Mutant: Mass Gainer Cookies & Cream Review [Old Formula]
20 sierpnia 2018973 przegląd
Modyfikacje Mutant Mass
Ceny na Mutant Mass |
---|---|---|---|---|
Mutant Mass 2.3 kg | od 84 zł | 27 oferty | ||
Mutant Mass 6.8 kg | od 199 zł | 34 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 250 zł
białkowo-węglowodanowy, złożony, dawka: 120 g, białko - 48 g, węglowodany - 54 g, 437 kcal, opakowanie: 7000 g, dawek 58
od 229 zł
białkowo-węglowodanowy, złożony, dawka: 150 g, białko - 42 g, węglowodany - 75 g, 566 kcal, opakowanie: 6000 g, dawek 40
od 259 zł
białkowo-węglowodanowy, złożony, dawka: 100 g, białko - 30 g, węglowodany - 62 g, 391 kcal, opakowanie: 7000 g, dawek 70
od 289 zł
białkowo-węglowodanowy, złożony, dawka: 100 g, białko - 30 g, węglowodany - 62 g, 391 kcal, opakowanie: 7000 g, dawek 70
od 37 zł
węglowodanowy, Suplementy: kompleks witamin, Dawka: 50 g, węglowodany - 47.5 g, Zawartość kalorii: 192 kcal, Opakowanie: 1000 / 3500 g, dawek 20 / 70 szt., Kraj pochodzenia: Polska
od 38 zł
węglowodanowo-białkowy, serwatkowe, Suplementy: kompleks witamin, Dawka: 280 g, białko - 53.3 g, węglowodany - 208 g, Zawartość kalorii: 1077 kcal, Opakowanie: 1000 - 4800 g, dawek 3 - 17 szt., Kraj pochodzenia: Polska
od 30 zł
węglowodanowo-białkowy, serwatkowe, Suplementy: kompleks witamin, Dawka: 50 g, białko - 10 g, węglowodany - 36.7 g, Zawartość kalorii: 191 kcal, Opakowanie: 1000 - 5000 g, dawek 20 - 100 szt., Kraj pochodzenia: Polska
od 14 zł
białkowo-węglowodanowy, Suplementy: kompleks witamin, Dawka: 70 g, białko - 21 g, węglowodany - 41.3 g, Zawartość kalorii: 254 kcal, Opakowanie: 500 / 3000 g, dawek 7 / 43 szt., Kraj pochodzenia: Polska
od 36 zł
węglowodanowo-białkowy, złożony, Suplementy: kreatyna, kompleks witamin, Dawka: 100 g, białko - 15 g, węglowodany - 75 g, Zawartość kalorii: 376 kcal, Opakowanie: 1000 - 6800 g, dawek 10 - 68 szt., Kraj pochodzenia: Polska
od 29 zł
węglowodanowo-białkowy, serwatkowe, Suplementy: kreatyna, Dawka: 100 g, białko - 10 g, węglowodany - 87 g, Zawartość kalorii: 393 kcal, Opakowanie: 1200 - 5000 g, dawek 12 - 50 szt., Kraj pochodzenia: Polska
od 149 zł
węglowodanowo-białkowy, złożony, Suplementy: kreatyna, kompleks witamin, Dawka: 334 g, białko - 50 g, węglowodany - 252 g, Zawartość kalorii: 1250 kcal, Opakowanie: 2720 / 5440 g, dawek 8 / 16 szt., Kraj pochodzenia: USA
od 35 zł
węglowodanowo-białkowy, serwatkowe, Suplementy: kompleks witamin, Dawka: 400 g, białko - 55 g, węglowodany - 321 g, Zawartość kalorii: 1520 kcal, Opakowanie: 1000 - 5800 g, dawek 2 - 14 szt., Kraj pochodzenia: Polska