Гейнер Mutant Mass 6.8 кг
Відео 18Фото 2 |
Mutant Mass 6.8 kg багато білка 2.3 кг6.8 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mutant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mutant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mutant Mass 6.8 кг
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mutant Mass 6800g Gainer na Masę Odżywka Białkowa z Dużą Zawartością WęgloIso-Stack 10 (The Ultimate Protein Mix) – PVL nagradza mieszankę 10 superior, building proteins – no wimp proteins like soy,... щеheat or other veggie protein – just czyste, high BV/PER amino acid proteins proven to build lean tissue.
Clean Carb (Lower GI Carbohydrate Mix) – zawiera mieszankę 3-włóknistą niskowęglowodan Amazon.plПоскаржитись | 275 zł |
GAINER NA MASĘ białko węglowodany COOKIES CREAM PVL Mutant mass 6800g GAINER NA MASĘ białko węglowodany COOKIES CREAM PVL Mutant mass 6800g ⭐PVL Mutant mass 6800g GAINER NA MASĘ COOKIES CREAM⭐... щеPVL MUTANT MASS to doskonałej jakości węglowodany , pełnowartościow Erli.plПоскаржитись | 219 zł |
Mutant Mass 6800GNowa odsłona legendarnej odżywki na masę której skład stoi na jeszcze wyższym poziomie opiera się najwyższej jakości węglowod... щеany złożone źródła białka formuła dodatkowo została wzbogacona ciekawe wartościowe dodatki pokroju siemienia lnianego źródło omega oraz oleju kokosowego mct uzupełnia dietę składniki odżywcze oraz podnosi jej kaloryczność postaw na to co najlepsze nowa odsłona legendarnej już odżywki na masę jeszcze skuteczniejszy silniejszy skład solidna dawka wartościowych protein każdej porcji zapewnia wsparcie regeneracji potreningowej oraz rozwoju mięśni dostarcza do organizmu znakomicie zbilansowaną porcję węglowodanów białka wykazuje silne działanie antykataboliczn Budujmase.plПоскаржитись | 270 zł |
PVL Mutant Mass Fudge Browne 6800g | 464 zł |
Odżywka na masę (Gainer) Pvl Mutant Mass 6800g Chocolate Fudge Brownie | 253 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Mutant Mass Mazowsze - Poznań (część I)
15 листопада 2016236 переглядів
Mutant Mass 2 - Najlepsza odżywka na masę? Test nowego mutanta
27 грудня 201840 510 переглядів
RECENZJA MUTANT MASS 2 - NIE KUPUJ TEGO GOWNA
6 квітня 201910 051 перегляд
Mutant MASS - najlepsza odżywka na masę? test / recenzja
16 серпня 201747 751 перегляд
Mutant mass gainer 15 lbs full review | Buy 100% original at best price with GST bill
13 червня 20214 368 переглядів
mutant mass gainer 15lb | best mass gainer | muscle size bhi ayega weight bhi | best choice |
16 жовтня 20203 240 переглядів
Honest review Mutant mass gainer #supplimentreview#massgainerreview#khiladiashufitness
22 червня 2021700 переглядів
Mutant mass gainer 15 lbs at lowest price with GST bill at Muscle OK | Full review
30 січня 2021995 переглядів
Mutant Mass Gainer | NCR Food Supplements
27 січня 2023809 переглядів
#Mutant Mass + Mayodrol Hsp Review || #Muscle Mass + Weight Gaining Stack || @ The Fitness villa
6 квітня 2021144 перегляда
#Mutant Mass Xxl Unboxing || Price ₹ || How To Use || @TheFitnessVilla
8 серпня 2021224 перегляда
Mutant Mass Gainer Review Tamil | 1:3 Ratio Muscle Mass Gainer | Gain Muscle Fast | Aadhavan Tamil |
17 березня 202029 207 переглядів
X-Men: Mutant Massacre Omnibus Overview | New Printing | Comparison
20 грудня 202120 599 переглядів
Rc king mass vs Mutant mass gainer | Top 2 mass gainers | supplements villa |
12 листопада 201914 711 переглядів
Mutant Mass Gainer | Canada | proTM
19 липня 20205 177 переглядів
Mutant muscle mass gainer Review | Fast results | weight gainer | supplements villa |
14 листопада 201942 191 перегляд
MUTANT MASS GAINER REVIEW | Mr. MusclEman
8 лютого 20222 188 переглядів
Mutant: Mass Gainer Cookies & Cream Review [Old Formula]
20 серпня 2018973 перегляда
Модификації Mutant Mass
Ціни на Mutant Mass |
---|---|---|---|---|
Mutant Mass 2.3 кг | від 84 zł | 27 пропозицій | ||
Mutant Mass 6.8 кг | від 199 zł | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 250 zł
білково-вуглеводний, комплексний, порція: 120 г, білок - 48 г, вуглеводи - 54 г, 437 ккал, упаковка: 7000 г, порцій 58
від 229 zł
білково-вуглеводний, комплексний, порція: 150 г, білок - 42 г, вуглеводи - 75 г, 566 ккал, упаковка: 6000 г, порцій 40
від 259 zł
білково-вуглеводний, комплексний, порція: 100 г, білок - 30 г, вуглеводи - 62 г, 391 ккал, упаковка: 7000 г, порцій 70
від 289 zł
білково-вуглеводний, комплексний, порція: 100 г, білок - 30 г, вуглеводи - 62 г, 391 ккал, упаковка: 7000 г, порцій 70
від 37 zł
вуглеводний, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 50 г, вуглеводи - 47.5 г, Калорійність: 192 ккал, Упаковка: 1000 / 3500 г, порцій 20 / 70 шт, Країна походження: Польща
від 38 zł
вуглеводно-білковий, сироватковий, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 280 г, білок - 53.3 г, вуглеводи - 208 г, Калорійність: 1077 ккал, Упаковка: 1000 - 4800 г, порцій 3 - 17 шт, Країна походження: Польща
від 30 zł
вуглеводно-білковий, сироватковий, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 50 г, білок - 10 г, вуглеводи - 36.7 г, Калорійність: 191 ккал, Упаковка: 1000 - 5000 г, порцій 20 - 100 шт, Країна походження: Польща
від 14 zł
білково-вуглеводний, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 70 г, білок - 21 г, вуглеводи - 41.3 г, Калорійність: 254 ккал, Упаковка: 500 / 3000 г, порцій 7 / 43 шт, Країна походження: Польща
від 36 zł
вуглеводно-білковий, комплексний, Добавки: креатин, комплекс вітамін, Порція: 100 г, білок - 15 г, вуглеводи - 75 г, Калорійність: 376 ккал, Упаковка: 1000 - 6800 г, порцій 10 - 68 шт, Країна походження: Польща
від 29 zł
вуглеводно-білковий, сироватковий, Добавки: креатин, Порція: 100 г, білок - 10 г, вуглеводи - 87 г, Калорійність: 393 ккал, Упаковка: 1200 - 5000 г, порцій 12 - 50 шт, Країна походження: Польща
від 149 zł
вуглеводно-білковий, комплексний, Добавки: креатин, комплекс вітамін, Порція: 334 г, білок - 50 г, вуглеводи - 252 г, Калорійність: 1250 ккал, Упаковка: 2720 / 5440 г, порцій 8 / 16 шт, Країна походження: США
від 35 zł
вуглеводно-білковий, сироватковий, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 400 г, білок - 55 г, вуглеводи - 321 г, Калорійність: 1520 ккал, Упаковка: 1000 - 5800 г, порцій 2 - 14 шт, Країна походження: Польща