Odżywka białkowa Amix Pure CFM Whey 1 kg
Amix Pure CFM Whey 1 kg dużo białka 1 kg2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amix Pure CFM Whey 1 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amix Białko CFM Nitro Whey Z Aktynami - Pomaga utrzymać masę mięśniową - DNAJBARDZIEJ KOMPLETNE BIAŁKO: CFM Nitro Whey Con Actinos to wysokiej jakości izolowane białko serwatkowe wykonane z surowca GLANBIA i doskonale nadaje się do wspomagania organizmu w resyntezie białek mięśniowych po treningu.
POMOC UTRZYMAĆ MASĘ Mięśniowego: To białko w proszku pomaga zaspokoić codzienne zapotrzebowanie na białko. Jest idealny dla... więcejtych sportowców, którzy chcą utrzymać swoją masę mięśniową w optymalnym stanie i szybko odzyskać siły po treningu.
ŁATWE Trawienie: Zawiera enzymy trawienne, które przyczyniają się do łatwego trawienia tego białka w żołądku i jego późniejszego wchłaniania. Zawiera również bakterie probiotyczne, które sprzyjają dobrej kondycji mikroflory jelitowej.
TRYB PRACY: Wymieszaj 35 gr (1 kacyt) CFM Nitro Whey z 200 ml zimnej wody lub mleka o niskiej zawartości tłuszczu i ubij przez 30 sekund mikserem elektrycznym lub ręcznym.
DOSKONAŁA JAKOŚĆ: Amix to marka referencyjna w świecie żywienia i suplementów sportowych, która od 2003 roku opracowuje wysokiej jakości, innowacyjne i produkowane z najlepszych składników. Amazon.plZłóż skargę | 237 zł |
Amix Pure Cfm Whey Nitro Protein Isolate Strawberry Yogurt 1kg PrzezroczysCfm® Nitro Protein Iolate z nowej linii mieszanki musclecore® to najczystsze i najwyższej jakości białko na rynku. W jego skład wchodzi białko serwatkowe cfm® z odżywczej glanbii, które przez wielu uważane jest za najlepsze izolowane serum na świecie, ze względu na dużą czystość, doskonały aminogram i maksymalną biodostępność, o jednej z najwyższyc... więcejh wartości biologicznych na świecie . Białko wspomaga budowę masy mięśniowej, praktycznie nie zawiera tłuszczu ani węglowodanów i ma najwyższy poziom aminokwasu glutaminy, który sprzyja szybkiej regeneracji mięśni. Dodatkowe informacje rozszerzające naczynia krwionośne, które zwiększają poziom tlenu we krwi umożliwiając lepszy transport składników odżywczych do komórek jednocześnie pomagając wyeliminować amoniak i kwas mlekowy powstające po treningu. Nitro izolat białka Cfm® zawiera również aminogen®, opatentowany związek enzymatyczny, który znacznie zwiększa przyswajalność białek, tworząc peptydy białkowe i uwalniając niezbędne aminokwasy, poprawiając i zwielokrotniają BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 213 zł |
Amix Pure Cfm Whey Nitro Protein Isolate Double Chocolate 1kg PrzezroczystCfm® Nitro Protein Iolate z nowej linii mieszanki musclecore® to najczystsze i najwyższej jakości białko na rynku. W jego skład wchodzi białko serwatkowe cfm® z odżywczej glanbii, które przez wielu uważane jest za najlepsze izolowane serum na świecie, ze względu na dużą czystość, doskonały aminogram i maksymalną biodostępność, o jednej z najwyższyc... więcejh wartości biologicznych na świecie . Białko wspomaga budowę masy mięśniowej, praktycznie nie zawiera tłuszczu ani węglowodanów i ma najwyższy poziom aminokwasu glutaminy, który sprzyja szybkiej regeneracji mięśni. Dodatkowe informacje rozszerzające naczynia krwionośne, które zwiększają poziom tlenu we krwi umożliwiając lepszy transport składników odżywczych do komórek jednocześnie pomagając wyeliminować amoniak i kwas mlekowy powstające po treningu. Nitro izolat białka Cfm® zawiera również aminogen®, opatentowany związek enzymatyczny, który znacznie zwiększa przyswajalność białek, tworząc peptydy białkowe i uwalniając niezbędne aminokwasy, poprawiając i zwielokrotniają BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 213 zł |
Amix Pure Cfm Whey Nitro Protein Isolate 1kg Vain PrzezroczystyCfm® Nitro Protein Iolate z nowej linii mieszanki musclecore® to najczystsze i najwyższej jakości białko na rynku. W jego skład wchodzi białko serwatkowe cfm® z odżywczej glanbii, które przez wielu uważane jest za najlepsze izolowane serum na świecie, ze względu na dużą czystość, doskonały aminogram i maksymalną biodostępność, o jednej z najwyższyc... więcejh wartości biologicznych na świecie . Białko wspomaga budowę masy mięśniowej, praktycznie nie zawiera tłuszczu ani węglowodanów i ma najwyższy poziom aminokwasu glutaminy, który sprzyja szybkiej regeneracji mięśni. Dodatkowe informacje rozszerzające naczynia krwionośne, które zwiększają poziom tlenu we krwi umożliwiając lepszy transport składników odżywczych do komórek jednocześnie pomagając wyeliminować amoniak i kwas mlekowy powstające po treningu. Nitro izolat białka Cfm® zawiera również aminogen®, opatentowany związek enzymatyczny, który znacznie zwiększa przyswajalność białek, tworząc peptydy białkowe i uwalniając niezbędne aminokwasy, poprawiając i zwielokrotniają BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 213 zł |
Modyfikacje Amix Pure CFM Whey
Ceny na Amix Pure CFM Whey |
---|---|---|---|---|
Amix Pure CFM Whey 1 kg | od 213 zł | 4 oferty | ||
Amix Pure CFM Whey 2 kg | od 350 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 180 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 20 g, 111 kcal, waga: 2270 g, dawek 75
od 170 zł
izolowane białko, serwatkowe, dużo białka, dawka: 35 g, białko - 33 g, 139 kcal, waga: 1000 g, dawek 28
od 222 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 23 g, 116 kcal, waga: 2000 g, dawek 66
od 222 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 23 g, 116 kcal, waga: 2000 g, dawek 66
od 187 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 22.7 g, 112 kcal, waga: 2250 g, dawek 75
od 221 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 33 g, białko - 24 g, 120 kcal, waga: 2510 g, dawek 76, „Produkt roku”
od 215 zł
hydrolizat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 26 g, 117 kcal, waga: 900 g, dawek 30
od 199 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 24 g, 111 kcal, waga: 2000 g, dawek 66
od 147 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 26 g, 112 kcal, waga: 900 g, dawek 30
od 170 zł
hydrolizat, serwatkowe, dawka: 29 g, białko - 25 g, 110 kcal, waga: 932 g, dawek 32, „Produkt roku”
od 196 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, hydrolizat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 21 g, 109 kcal, waga: 2270 g, dawek 75
od 219 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 46 g, białko - 30 g, 160 kcal, waga: 1810 g, dawek 39