Odżywka białkowa Body Attack 100% Whey Protein 2.3 kg
Body Attack 100% Whey Protein 2.3 kg dużo białka 0.9 kg2.3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Body Attack 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Body Attack.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Body Attack 100% Whey Protein 2.3 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BODY ATTACK 100 Whey Protein - 2300g - Cookies Cream - Odżywki białkowe | 269 zł |
BODY ATTACK 100 Whey Protein - 2300g - Strawberry - Odżywki białkowe | 319 zł |
BODY ATTACK 100 Whey Protein - 2300g - Chocolate Cream - Odżywki białkowe | 279 zł |
Modyfikacje Body Attack 100% Whey Protein
Ceny na Body Attack 100% Whey Protein |
---|---|---|---|---|
Body Attack 100% Whey Protein 0.9 kg | od 92 zł | 1 oferta | ||
Body Attack 100% Whey Protein 2.3 kg | od 269 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →