Odżywka białkowa Amix 100% Predator Protein 2 kg
Amix 100% Predator Protein 2 kg 1 kg2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amix 100% Predator Protein 2 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amix 100 Predator Protein 2KgŚwiatowej klasy odżywka wysokobiałkowa której każda porcja to bogate źródło pełnowartościow Budujmase.plZłóż skargę | 235 zł |
AMIX 100 Predator Protein 2000g ChocolateSuplement diety, AMIX 100% Predator Protein 2000g Chocolate Właściwości AMIX 100% Predator Protein 2000g wysokiej jakości kon... więcejcentratu białkowego: Optymalne p... EmpikZłóż skargę | 228 zł |
Amix Predator Protein Strawberry 2kg Przezroczysty100% białka drapieżnika marki nr. 1 in europe amix ™ to doskonałe 100% białko serum, które zawiera specjalną mieszankę złożon... więceją z najlepszego koncentratu białka surowicy przetworzonego przez ultrafiltrację w niskiej temperaturze i aminokwasów pochodzących z białka cielęcego, dodatkowo wzmocnionych opatentowanym enzymatycznym kompleks digezyme® zapewniający całkowite wchłanianie i łagodne trawienie. Wspaniały skład tej odżywki białkowej opartej na czystym koncentracie serum (wpc), zrównoważony profil aminokwasowy i niski indeks tłuszczowy, sprawiają, że 100% prebiałka jest niezwykłym białkiem dla wszystkich, którzy szukają znacznej poprawy swoich możliwości sportowych i siłowych, a także wzrost masy mięśniowej. Wysokiej jakości koncentrat białka (wpc) . wspomaga wzrost mięśni i poprawia regenerację po wysiłku fizycznym. hamuje katabolizm mięśniowy. wzmocniony digezyme®, opatentowanym kompleksem enzymatycznym. z doskonałymi smakami i bez aspartamo. słodzona splenda® sucralosa. 28 dawek w opakowaniu. Dodatkowe informacje 100% białka drapieżnika ma bardzo wysoką zawartość l glutaminy, aminokwasu bardzo obecnego we włóknach mięśniowych i mającego ogromne znaczenie zarówno w regeneracji mięśni, jak i stymulacji gh (hormonu wzrostu).Jego wspaniały skład daje nam wszystko, co niezbędne do zauważalnego wzrostu masy mięśniowej, a także działa jako doskonała regeneracja włókien mięśniowych po treningu o wysokiej intensywności. Jest to białko o doskonałej relacji jakości do ceny, które wzmacnia układ odpornościowy, zwiększa nawodnienie komórek i neutralizuje katabolizm. Białko Predator ma znakomity smak i konsystencję. Wszystkie te właściwości sprawiają, że białko to jest doskonałym wyborem dla tych sportowców, którzy chcą poprawić zarówno swoją wydajność, rozmiar mięśni, jak i regenerację mięśni. Digezyme® kontynuuje to opatentowany kompleks enzymatyczny, który zawiera enzymy trawienne pochodzące z niepatogennych źródeł drobnoustrojów, które pomagają w trawieniu i hydrolizie białek, tłuszczów i węglowodanów do mniejszych cząsteczek, aby ułatwić procesy trawienne i utrzymać zdrowie przewodu pokarmowego. Składa się głównie z amylazy (enzymatyczna hydroliza skrobi), proteazy (enzymatyczna hydroliza białek) i lipazy (enzymy hydrolizy tłuszczów), a także zawiera celulozę i laktazę. Pochodzą od zwierząt, nie zawierają produktów mlecznych, dlatego nadaje się również dla osób nietolerujących laktozy. Dygezyme® to marka zarejestrowana przez korporację Sabinsa w USA.Składnik: skoncentrowane białko serum przetwarzane w ultrafiltracji niskotemperatur BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 265 zł |
Amix Predator Protein Cookies 2kg Przezroczysty100% białka drapieżnika marki nr. 1 in europe amix ™ to doskonałe 100% białko serum, które zawiera specjalną mieszankę złożon... więceją z najlepszego koncentratu białka surowicy przetworzonego przez ultrafiltrację w niskiej temperaturze i aminokwasów pochodzących z białka cielęcego, dodatkowo wzmocnionych opatentowanym enzymatycznym kompleks digezyme® zapewniający całkowite wchłanianie i łagodne trawienie. Wspaniały skład tej odżywki białkowej opartej na czystym koncentracie serum (wpc), zrównoważony profil aminokwasowy i niski indeks tłuszczowy, sprawiają, że 100% prebiałka jest niezwykłym białkiem dla wszystkich, którzy szukają znacznej poprawy swoich możliwości sportowych i siłowych, a także wzrost masy mięśniowej. Wysokiej jakości koncentrat białka (wpc) . wspomaga wzrost mięśni i poprawia regenerację po wysiłku fizycznym. hamuje katabolizm mięśniowy. wzmocniony digezyme®, opatentowanym kompleksem enzymatycznym. z doskonałymi smakami i bez aspartamo. słodzona splenda® sucralosa. 28 dawek w opakowaniu. Dodatkowe informacje 100% białka drapieżnika ma bardzo wysoką zawartość l glutaminy, aminokwasu bardzo obecnego we włóknach mięśniowych i mającego ogromne znaczenie zarówno w regeneracji mięśni, jak i stymulacji gh (hormonu wzrostu).Jego wspaniały skład daje nam wszystko, co niezbędne do zauważalnego wzrostu masy mięśniowej, a także działa jako doskonała regeneracja włókien mięśniowych po treningu o wysokiej intensywności. Jest to białko o doskonałej relacji jakości do ceny, które wzmacnia układ odpornościowy, zwiększa nawodnienie komórek i neutralizuje katabolizm. Białko Predator ma znakomity smak i konsystencję. Wszystkie te właściwości sprawiają, że białko to jest doskonałym wyborem dla tych sportowców, którzy chcą poprawić zarówno swoją wydajność, rozmiar mięśni, jak i regenerację mięśni. Digezyme® kontynuuje to opatentowany kompleks enzymatyczny, który zawiera enzymy trawienne pochodzące z niepatogennych źródeł drobnoustrojów, które pomagają w trawieniu i hydrolizie białek, tłuszczów i węglowodanów do mniejszych cząsteczek, aby ułatwić procesy trawienne i utrzymać zdrowie przewodu pokarmowego. Składa się głównie z amylazy (enzymatyczna hydroliza skrobi), proteazy (enzymatyczna hydroliza białek) i lipazy (enzymy hydrolizy tłuszczów), a także zawiera celulozę i laktazę. Pochodzą od zwierząt, nie zawierają produktów mlecznych, dlatego nadaje się również dla osób nietolerujących laktozy. Dygezyme® to marka zarejestrowana przez korporację Sabinsa w USA.Składnik: skoncentrowane białko serum przetwarzane w ultrafiltracji niskotemperatur BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 265 zł |
Amix Predator Protein Chocolate 2kg Przezroczysty100% białka drapieżnika marki nr. 1 in europe amix ™ to doskonałe 100% białko serum, które zawiera specjalną mieszankę złożon... więceją z najlepszego koncentratu białka surowicy przetworzonego przez ultrafiltrację w niskiej temperaturze i aminokwasów pochodzących z białka cielęcego, dodatkowo wzmocnionych opatentowanym enzymatycznym kompleks digezyme® zapewniający całkowite wchłanianie i łagodne trawienie. Wspaniały skład tej odżywki białkowej opartej na czystym koncentracie serum (wpc), zrównoważony profil aminokwasowy i niski indeks tłuszczowy, sprawiają, że 100% prebiałka jest niezwykłym białkiem dla wszystkich, którzy szukają znacznej poprawy swoich możliwości sportowych i siłowych, a także wzrost masy mięśniowej. Wysokiej jakości koncentrat białka (wpc) . wspomaga wzrost mięśni i poprawia regenerację po wysiłku fizycznym. hamuje katabolizm mięśniowy. wzmocniony digezyme®, opatentowanym kompleksem enzymatycznym. z doskonałymi smakami i bez aspartamo. słodzona splenda® sucralosa. 28 dawek w opakowaniu. Dodatkowe informacje 100% białka drapieżnika ma bardzo wysoką zawartość l glutaminy, aminokwasu bardzo obecnego we włóknach mięśniowych i mającego ogromne znaczenie zarówno w regeneracji mięśni, jak i stymulacji gh (hormonu wzrostu).Jego wspaniały skład daje nam wszystko, co niezbędne do zauważalnego wzrostu masy mięśniowej, a także działa jako doskonała regeneracja włókien mięśniowych po treningu o wysokiej intensywności. Jest to białko o doskonałej relacji jakości do ceny, które wzmacnia układ odpornościowy, zwiększa nawodnienie komórek i neutralizuje katabolizm. Białko Predator ma znakomity smak i konsystencję. Wszystkie te właściwości sprawiają, że białko to jest doskonałym wyborem dla tych sportowców, którzy chcą poprawić zarówno swoją wydajność, rozmiar mięśni, jak i regenerację mięśni. Digezyme® kontynuuje to opatentowany kompleks enzymatyczny, który zawiera enzymy trawienne pochodzące z niepatogennych źródeł drobnoustrojów, które pomagają w trawieniu i hydrolizie białek, tłuszczów i węglowodanów do mniejszych cząsteczek, aby ułatwić procesy trawienne i utrzymać zdrowie przewodu pokarmowego. Składa się głównie z amylazy (enzymatyczna hydroliza skrobi), proteazy (enzymatyczna hydroliza białek) i lipazy (enzymy hydrolizy tłuszczów), a także zawiera celulozę i laktazę. Pochodzą od zwierząt, nie zawierają produktów mlecznych, dlatego nadaje się również dla osób nietolerujących laktozy. Dygezyme® to marka zarejestrowana przez korporację Sabinsa, USA.Składnik: skoncentrowane białko serum przetwarzane w ultrafiltracji niskotemperatur BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 265 zł |
Amix 132.3 Predator Protein L-glutamina Vanilla Powder 2kg PrzezroczystyCZYM JEST BIAŁKO AMIX PREDATOR? Amix Predator Protein to doskonałe 100% białko serwatkowe, którego wspaniały skład oparty na... więcejczystym koncentracie serwatki (W . P . C ) lub białku serwatkowym, jego zrównoważony profil aminokwasowy i niski indeks tłuszczowy sprawiają, że jest to wyjątkowe białko dla wszystkich typów sportowców szukasz zauważalnej poprawy pod względem wydajności, mocy i przyrostu masy mięśniowej. Wyróżnia się wysoką zawartością l-glutaminy w białku Amix Predator, aminokwasu bardzo obecnego we włóknach mięśniowych i mającego kluczowe znaczenie zarówno dla regeneracji mięśni, jak i stymulacji GH (hormonu wzrostu). Amix Predtor Protein daje Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć zauważalny przyrost masy mięśniowej oraz doskonałą regenerację włókien mięśniowych po intensywnym treningu. Ponadto to białko Amix przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 265 zł |
Amix 132.4 Predator Protein L-glutamina Banana Powder 2kg PrzezroczystyCZYM JEST BIAŁKO AMIX PREDATOR? Amix Predator Protein to doskonałe 100% białko serwatkowe, którego wspaniały skład oparty jes... więcejt na czystym koncentracie serwatkowym (W.P.C ) lub białka serwatki, jego zrównoważony profil aminokwasowy i niski indeks tłuszczowy sprawiają, że jest to wyjątkowe białko dla wszystkich typów sportowców, którzy chcą zauważalnej poprawy wydajności, mocy i przyrostu masy mięśniowej.Wyró BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 275 zł |
Modyfikacje Amix 100% Predator Protein
Ceny na Amix 100% Predator Protein |
---|---|---|---|---|
Amix 100% Predator Protein 1 kg | od 130 zł | 7 oferty | ||
Amix 100% Predator Protein 2 kg | od 228 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 219 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 32.84 g, białko - 25 g, 125 kcal, waga: 2200 g, dawek 67, „Produkt roku”
od 249 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 29 g, białko - 25 g, 114 kcal, waga: 900 g, dawek 30
od 219 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 21.5 g, 109.5 kcal, waga: 2350 g, dawek 78
od 279 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 34 g, białko - 25 g, 120 kcal, waga: 2100 g, dawek 61, „Produkt roku”
od 222 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 23 g, 116 kcal, waga: 2000 g, dawek 66
od 222 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 23 g, 116 kcal, waga: 2000 g, dawek 66
od 133 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 36 g, białko - 22 g, 140 kcal, waga: 2270 g, dawek 63
od 169 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 23.5 g, 119 kcal, waga: 2000 g, dawek 66
od 200 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 24.4 g, 115 kcal, waga: 2270 g, dawek 75
od 72 zł
izolowane białko, serwatkowe, 908 / 2000 g, dawek 30 / 67 szt., 30 g, białko - 25.5 g, 109 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 7 zł
złożony, koncentrat, nocny (długi), serwatkowe / kazeina / sojowe, 80 / 1920 g, dawek 1 / 24 szt., 80 g, białko - 25.1 g, 253 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 6 zł
izolowane białko, serwatkowe, 25 - 2270 g, dawek 1 - 90 szt., 25 g, białko - 22 g, 94 kcal, Kraj pochodzenia: USA