Odżywka białkowa Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 2.3 kg
Wideo 14Zdjęcia 3 |
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 2.27 kg |
|
Optimum Nutrition Complex Protein można zaliczyć do suplementów diety na poziomie zaawansowanym. Ta odżywka dla sportowców jest jedną z najlepiej sprzedających się na świecie, a jej wysoką jakość potwierdza jej regularna obecność na szczycie różnych autorytatywnych rankingów, w tym Bodybuilding.com. Produkt bazuje na różnych rodzajach białka serwatkowego, a mówi się, że jest tu głównym izolatem, z którego usunięto nadmiar laktozy, tłuszczów i węglowodanów.
Kolejne białko Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 2,3 kg zawiera koncentrat i hydrolizat serwatki. Jedna zalecana porcja odżywki to około 30 gramów i zawiera 24 gramy białka o wysokiej jakości profilu aminokwasowego, w tym 5,5 grama BCAA. Dodatkowe korzyści to brak glutenu i wszelkich szkodliwych składników. Suplement można stosować zarówno na przyrost masy mięśniowej, jak i na odchudzanie, należy jednak pamiętać, że kaloryczność jednej porcji to 120 kcal. Do dyspozycji użytkowników jest wiele wariantów smakowych (ponad 20 smaków, w tym tradycyjnie popularna czekolada, ciasteczka, lody waniliowe i różne owoce). Oprócz puszki 2,3 kg możesz wziąć odżywkę sportową w innym opakowaniu od 0,45 do 4,5 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Optimum Nutrition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Optimum Nutrition.
Kup Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 2.3 kg
Wszystkie ceny 42 →Optimum Nutrition Gold Standard Whey Koncentrat Białka Serwatkowego Izolat | 413 zł |
Białko Optimum Nutrition Whey Gold Standard 2270 g Jar Vanilla Cream (5060 | 375 zł |
Optimum Nutrition OPTIMUM NUTRITION Whey Gold Standard - 2270g | 544 zł |
Odżywka białkowa ON Whey Gold Standard double rich czekoladowa 2,2 kg Uniw | 300 zł |
Optimum Nutrition 100 Whey Gold Standard 2270G | 310 zł |
Modyfikacje Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey
Ceny na Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey |
---|---|---|---|---|
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 0.5 kg | od 61 zł | 14 oferty | ||
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 0.9 kg | od 110 zł | 50 oferty | ||
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 2.3 kg | od 199 zł | 58 oferty | ||
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 4.5 kg | od 466 zł | 5 oferty |