Протеїн Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 2.3 кг
Відео 14Фото 3 |
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 2.27 kg |
|
Комплексний протеїн Optimum Nutrition можна віднести до харчових добавок просунутого рівня. Цей спортпіт є одним з найбільш продаваних в світі, а його висока якість підтверджує регулярну присутність на вершинах різних авторитетних рейтингів, в тому числі і Bodybuilding.com. в основі продукту різні види сироваткового білка, причому заявлено, що основним тут є саме ізолят, з якого видалені надлишки лактози, жирів і вуглеводів.
Ще протеїн Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 2.3 кг містить концентрат і гідролізат сироватки. Одна рекомендована порція добавки становить близько 30 грам і містить 24 грами білка з високоякісним амінокислотним профілем, в тому числі 5.5 г BCAA. До додаткових переваг відноситься відсутність глютену і будь-яких шкідливих компонентів. Використовувати добавку можна як для набору м'язів, так і для схуднення, але варто враховувати, що калорійність однієї порції становить 120 ккал. Користувачам доступні різноманітні смакові варіації (понад 20 смаків, включаючи традиційно популярний шоколад, печиво, ванільне морозиво і різні фрукти). Крім банки на 2.3 кг можна взяти спортпіт в іншій фасовці від 0.45 до 4.5 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum Nutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum Nutrition.
Купити Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 2.3 кг
Усі ціни 42 →Optimum Nutrition Gold Standard Whey Koncentrat Białka Serwatkowego Izolat | 413 zł |
Białko Optimum Nutrition Whey Gold Standard 2270 g Jar Vanilla Cream (5060 | 375 zł |
Optimum Nutrition OPTIMUM NUTRITION Whey Gold Standard - 2270g | 544 zł |
Odżywka białkowa ON Whey Gold Standard double rich czekoladowa 2,2 kg Uniw | 300 zł |
Optimum Nutrition 100 Whey Gold Standard 2270G | 310 zł |
Модификації Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey
Ціни на Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey |
---|---|---|---|---|
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 0.5 кг | від 61 zł | 14 пропозицій | ||
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 0.9 кг | від 110 zł | 50 пропозицій | ||
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 2.3 кг | від 199 zł | 58 пропозицій | ||
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 4.5 кг | від 466 zł | 5 пропозицій |