Протеїн Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein 1.8 кг
Відео 9Фото 4 |
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein 1.82 kg 0.9 кг1.8 кг |
|
Казеїн виробництва Optimum Nutrition - це харчова добавка просунутого рівня, яка позиціонується в якості повільно засвоюваного білка для нічного відновлення м'язів. Серед "довгих" протеїнів за даними спортпітом закріпився статус одного з кращих продуктів світового ринку, що серед іншого підтверджує і рейтинг авторитетного ресурсу Bodybuilding.com. протеїн Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein 1.8 кг в якості джерела «будівельного матеріалу» для м'язової маси містить міцелярний казеїн преміум-якості.
З кожної 33-грамової порцією спортивної добавки спортсмен отримує 24 г білка з повільним засвоєнням. Його рекомендується вживати перед сном або між прийомами їжі. До переваг продукту відноситься як гідний амінокислотний профіль (включаючи 5 грам BCAA), так і високі концентрації кальцію (близько 40% від денної норми на порцію). До інших особливостей добавки відноситься наявність чотирьох варіантів смаку на вибір, помірна калорійність до 120 ккал (точне значення залежить від смакової варіації), низький вміст цукру і жиру (до 1 г кожного). Відзначимо також, що крім банки на 1.8 кг можна замовити меншу фасовку на 900 грам.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optimum Nutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optimum Nutrition.
Купити Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein 1.8 кг
Усі ціни 8 →Optimum Nutrition Gold Standard Casein Wolno przyswajalna odżywka na noc z | 349 zł |
Optimum Nutrition OPTIMUM NUTRITION Gold Standard 100 Casein - 1.8kg - Cze | 273 zł |
Optimum Nutrition Gold Standard Casein białko smak Chocolate 1,82 kg | 363 zł |
Optimum Nutrition 100 Casein Protein - 1820G | 269 zł |
OPTIMUM NUTRITION 100 Casein Protein - 1820g - Strawberry - Odżywki białko | 299 zł |
Ця спортивна добавка є найбільш продаваним і популярним казеїном в світі. Вона випускається авторитетним американським виробником Optimum Nutrition, пропонується в різних варіантах фасування. Банку на 1,82 кг містить 55 порцій «повільного» протеїну (таке число характерно для шоколаду, а для інших смаків можуть бути відмінності за кількістю і вагою порції, кількості білка в ній).
Ефективний захисник м'язів
В основі Optimum Nutrition Gold Standart 100% Casein лежить казеїновий (міцелярний) білок, що зберіг свою натуральну структуру. Він повільно засвоюється, що дозволяє на 7 – 8 годин «закрити» потреба організму в амінокислотах, захищаючи м'язи від катаболізму (руйнування). Також добавка дає тривале відчуття ситості і добре пригнічує голод (за енергетичною цінністю в 120 ккал).
Приймати казеїн рекомендується на ніч або перед тривалими перервами між прийомами їжі. В одній порції на 33 грами міститься 24 г протеїну (72,7%).
Приємні смаки
Добавка непогано розмішується, майже не піниться, добре поєднується з молоком. На думку покупців, Optimum Nutrition Gold Standart 100% Casein — один з найприємніших казеїнів з точки зору смакових якостей. Хоча в даному аспекті він поступається традиційно найбільш смачним сироватковим протеїнів, пропонується не в такому широкому розмаїтті смаків (шоколад, ваніль, печиво, банан).
Для різних цілей
Казеїн від Optimum Nutrition можна використовувати для набору маси, бажано в тандемі з «швидкими» протеїнами. Тоді його роль зводиться до нічний підживлення м'язів білками.
Доречна добавка і для підтримки форми або схуднення. В останньому випадку її прийом дасть змогу пригнічувати відчуття голоду і споживати менше їжі, а також зберігати наявну м'язову масу, захищаючи її від катаболічних ефекту.
Єдиним недоліком Optimum Nutrition Gold Standart 100% Casein є досить висока вартість. В цілях економії схожі завдання з аналогічною ефективністю можна вирішувати з допомогою комплексних або сироваткових протеїнів.
Модификації Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein
Ціни на Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein |
---|---|---|---|---|
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein 0.9 кг | від 180 zł | 7 пропозицій | ||
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein 1.8 кг | від 269 zł | 11 пропозицій |