Odżywka białkowa Scitec Nutrition 100% Whey Isolate 2 kg
Wideo 8Zdjęcia 2 |
Scitec Nutrition 100% Whey Isolate 2 kg 0.7 kg2 kg |
|
Białko marki Scitec Nutrition reprezentuje średni przedział cenowy i należy do suplementów sportowych opartych na izolacie serwatki. To źródło białka jest bardziej wyrafinowane niż koncentrat i ma dobry profil aminokwasowy. Tak więc przy 25 gramowej porcji białka w proszku użytkownik otrzymuje co najmniej 20 gramów białka, z czym ponad 4 g BCAA dostanie się do komórek mięśniowych.
Ponadto Scitec Nutrition 100% Whey Isolate 2 kg protein może pochwalić się dodatkowymi suplementami, na które jest zapotrzebowanie w kulturystyce, a mianowicie argininą i glutaminą (odpowiednio 250 i 1300 mg w porcji). Odżywka sportowa jest pozbawiona glutenu i oleju palmowego, a zawartość cukru obniżona jest do 0,5 g na dawkę. Zaleca się stosowanie suplementu w fazie suszenia, gdyż jego wartość odżywcza to mniej niż 100 kcal. Bezpieczna sukraloza i acesulfam są używane jako słodziki, a użytkownicy mogą wybrać smak, który im odpowiada, spośród wielu dostępnych opcji (ponad 10 sztuk). Oprócz puszki 2 kg można kupić mniejsze opakowanie 700 gramów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Scitec Nutrition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Scitec Nutrition.
Kup Scitec Nutrition 100% Whey Isolate 2 kg
Wszystkie ceny 21 →Scitec Nutrition Whey Isolate - Czysta Moc Białka z BCAA - Glutamina i Arg | 299 zł |
Białko Scitec Nutrition 100 Whey Isolate 2000g Truskawka Biała czekolada ( | 237 zł |
Scitec 100 Whey Isolate 2000G | 240 zł |
Odżywka białkowa Scitec 100 Whey Isolate 2000g Chocolate 2 KG | 309 zł |
Scitec, 100 Whey Isolate, 2000 g | 299 zł |
Minimalne kalorie
Suplement firmy Scitec Nutrition słusznie uważany jest za jedno z najmniej kalorycznych białek na rynku. Jedna 25-gramowa porcja proszku dostarcza organizmowi mniej niż 100 kalorii, co jest porównywalne z wartością energetyczną jednego średniej wielkości gotowanego jajka kurzego. Dla tych, którzy chcą schudnąć, znalezienie niskokalorycznego produktu nie będzie łatwe.
Scitec Nutrition 100% Whey Isolate jest dostępny w dużym 2kg słoiku (lub 80 porcji). Możesz też wziąć do testów wersję 700 gram - 100% Whey Isolate 0,7 kg.
Różne smaki, niska zawartość cukru i tłuszczu
Białko oferowane jest w szerokiej gamie smaków. W sprzedaży dostępne są zarówno tradycyjnie popularne opcje (czekoladowe, truskawkowe, bananowe), jak i wersje dla smakoszy (wanilia + dzikie jagody, pistacje itp.).
W zależności od użytych smaków proporcje głównych składników mogą się nieznacznie różnić. Ale to, co pozostaje niezmienione, to minimum 20 gramów białka na porcję, minimalne ilości cukru i tłuszczu (łącznie do 3 gramów), bez glutenu, bez oleju palmowego i bez potencjalnie szkodliwych słodzików (przy użyciu bezpiecznej sukralozy i acesulfamu).
Dobre odżywianie mięśni
Głównym źródłem białka w Scitec Nutrition 100% Whey Isolate 2 kg jest izolat serwatki. Jest to produkt dokładnie oczyszczony z minimalną ilością zanieczyszczeń i dobrym profilem aminokwasowym (ponad 4 g BCAA w porcji). Odżywianie sportowe uzupełniane jest również aminokwasem glutaminą, która jest pożądana w szczególności w sportach siłowych i kulturystyce.
Scitec Nutrition 100% Whey Isolate 2 kg to dobra odżywka przygotowująca do sezonu letniego i zasilająca mięśnie białkiem.
Modyfikacje Scitec Nutrition 100% Whey Isolate
Ceny na Scitec Nutrition 100% Whey Isolate |
---|---|---|---|---|
Scitec Nutrition 100% Whey Isolate 0.7 kg | od 98 zł | 16 oferty | ||
Scitec Nutrition 100% Whey Isolate 2 kg | od 219 zł | 26 oferty |