BCAA Optimum Nutrition BCAA 1000 200 cap
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Optimum Nutrition BCAA 1000 200 cap 200 szt.400 szt. |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Optimum Nutrition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Optimum Nutrition.
Kup Optimum Nutrition BCAA 1000 200 cap
Optimum Nutrition BCAA Capsules tabletki z aminokwasami 1000 mg egzogennyc | 124 zł |
Optimum Nutrition Bcaa 1000 - 200Caps | 84 zł |
OPTIMUM NUTRITION BCAA 1000 - 200caps | 81 zł |
Produkt lidera rynku
Jest to wiodący na rynku suplement sportowy zawierający trzy niezbędne aminokwasy: leucynę, izoleucynę i walinę, czyli BCAA. Kupujący ufają amerykańskiej marce Optimum Nutrition, która nie tylko posiada własne zakłady produkcyjne, ale także korzysta z własnych surowców (spółka macierzysta Glanbia produkuje sery i inne produkty spożywcze).
Wygodna forma wydania
Optimum Nutrition BCAA 1000 jest dostępny w kapsułkach. Podczas przyjmowania charakterystyczny gorzki smak czystego BCAA nie jest wyczuwalny, a wchłanianie aminokwasów przez organizm jest przyspieszone.
Dodatek zamknięty jest w małym słoiczku, wygodnie go przechowywać i transportować. Oprócz wersji 200 dostępne są opakowania na 60 i 400 kapsułek.
Czysta kompozycja
Optimum Nutrition BCAA 1000 200 cap to trójka aminokwasów najbardziej pożądanych przez organizm w czystej postaci bez jakichkolwiek domieszek chemicznych czy dodatkowych składników. Jedna porcja (2 tabletki) zawiera 500 mg leucyny, 250 mg izoleucyny i 250 mg waliny, co tworzy klasyczny stosunek aminokwasów 2:1:1, który ma największą bazę dowodową skuteczności.
Zaleca się przyjmowanie co najmniej 2-8 kapsułek dziennie między posiłkami, ale nie na pusty żołądek, aby uniknąć zgagi.
Skuteczny asystent
Suplement zapobiega wytwarzaniu hormonu kortyzolu, który niszczy komórki mięśniowe, przyspiesza regenerację mięśni po treningu oraz chroni je przed utlenianiem podczas procesu treningowego. Promuje również wzrost mięśni, ponieważ BCAA są jego głównym budulcem.
Jedna puszka Optimum Nutrition BCAA 1000 200 cap zawiera 100 gram aminokwasów, co w przeliczeniu na 1 g produktu czyni go dość drogim w porównaniu z produktami konkurencji, np. Myprotein BCAA 250 g. Ale wysoka jakość i nienaganna reputacja producenta neutralizują istniejącą różnicę.
Modyfikacje Optimum Nutrition BCAA 1000 200 cap
Ceny na Optimum Nutrition BCAA 1000 200 cap |
---|---|---|---|---|
Optimum Nutrition BCAA 1000 200 cap | od 81 zł | 4 oferty | ||
Optimum Nutrition BCAA 1000 400 cap | od 159 zł | 4 oferty |