Gainer Optimum Nutrition Serious Mass 5.4 kg
Wideo 14Zdjęcia 3 |
Optimum Nutrition Serious Mass 5.44 kg dużo białkaprodukt roku 2.7 kg5.4 kg |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Optimum Nutrition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Optimum Nutrition.
Kup Optimum Nutrition Serious Mass 5.4 kg
Wszystkie ceny 12 →Optimum Nutrition Serious Mass Wysokokaloryczna Odżywka Białkowa Gainer na | 342 zł |
Optimum Nutrition Serious Mass Ciastko 5455g | 269 zł |
ON Serious Mass 5450g Strawberry | 263 zł |
OPTIMUM NUTRITION Serious Mass - 5450g - Cookies & Cream - Odżywki na masę | 231 zł |
Optimum Nutrition Serious Mass Wysokokaloryczna Odżywka Białkowa Gainer na | 364 zł |
Aby uzyskać masę mięśniową, musisz spożywać dużą ilość kalorii w pożywieniu. Gainer Serious Mass od renomowanego amerykańskiego producenta Optimum Nutrition pomoże uzupełnić podstawowe odżywianie. Zapakowanie mieszanki węglowodanowo-białkowej o masie 5,44 kg w porównaniu z innymi opcjami pakowania (1,36 i 2,72 kg) daje oszczędności na porcję.
Dostępne różne smaki, w tym czekoladowy, bananowy, truskawkowy, waniliowy.
Połączenie węglowodanów, białek i zdrowych suplementów
Głównymi składnikami gainera są połączenie różnych węglowodanów (polisacharydy o szybkim, średnim i wolnym wchłanianiu), a także mieszanka wysokiej jakości białek (koncentrat serwatki, kazeina, albumina jaja). Dzięki nim organizm otrzymuje niezbędną energię i budulec dla mięśni.
Optimum Nutrition Serious Mass zawiera również dodatkowe składniki wspomagające wzrost mięśni. Są to kreatyna (1 g w porcji), aminokwasy anaboliczne (glutamina i jej peptydy), witaminy i składniki mineralne. Z ich pomocą suplement zapewni bardziej zbilansowaną dietę i może częściowo zastąpić główne posiłki.
Maksymalna liczba kalorii na porcję
Serious Mass ma jedną z najwyższych kalorii w porcji (1250 kcal). Co prawda ze strony producenta pojawiły się pewne przesady. Tak więc każda porcja zawiera 334 gramy, z czego 250 gramów to węglowodany, a 50 gramów to białka. Taka ilość mikroelementów po prostu nie może być przyswojona przez organizm od razu. Dymatize Nutrition Super Mass Gainer ma podobne zawyżone zalecenia.
Wskazane jest rozbicie jednej porcji na 2 do 4 razy, przyjmowanie mieszanki bezpośrednio po treningu, a także między posiłkami lub zamiast nich. Dozwolone jest również stopniowe zwiększanie ilości mieszaniny dla pojedynczej dawki.
Gainer można rozcieńczyć wodą lub mlekiem w shakerze sportowym.
Optimum Nutrition Serious Mass 5,44 kg to obowiązkowy suplement dla osób o szczupłej budowie ciała (ektomorfów), które mają trudności z przybieraniem na wadze. Produkt ten polecany jest również osobom z częstymi i intensywnymi ćwiczeniami cardio (biegaczy, piłkarzy, koszykarze), którym brakuje czasu na terminowe i regularne posiłki.
Modyfikacje Optimum Nutrition Serious Mass
Ceny na Optimum Nutrition Serious Mass |
---|---|---|---|---|
Optimum Nutrition Serious Mass 2.7 kg | od 149 zł | 26 oferty | ||
Optimum Nutrition Serious Mass 5.4 kg | od 231 zł | 18 oferty |