Złożony aminokwas BSN Amino X 435 g
Wideo 27Zdjęcia 4 |
BSN Amino X 435 g 435 g1015 g |
|
Kompleks aminokwasów marki BSN reprezentuje klasę zaawansowanego odżywiania sportowego. Tym samym producent pozycjonuje produkt jako uniwersalne rozwiązanie, które ochroni mięśnie przed zniszczeniem, doda energii podczas treningu oraz przyspieszy regenerację organizmu po sportach siłowych. Jednocześnie aminokwasy BSN Amino X 435 g są musujące, to znaczy nie trzeba ich wstrząsać ani mieszać do rozpuszczenia.
Odżywki sportowe oferowane są w słoiczku zawierającym 435 gramów proszku. Jedna porcja 14,5 gramów zawiera 10 g różnych niezbędnych aminokwasów, w których oprócz BCAA znajdują się cytrulina, alanina i tauryna, które są poszukiwane w kulturystyce. Dodatkowo w składzie znalazły się inne składniki, w tym witamina D, kwas cytrynowy i jabłkowy, które między innymi mają za zadanie dodać energii podczas procesu treningowego (efekt porównywalny do kompleksów przedtreningowych). Kupujący może wybrać interesujący go smak spośród różnych opcji owoców i jagód. Jednocześnie nie ma tu cukru, a jako słodzik stosuje się bezpieczną sukralozę. Warto też wspomnieć, że oprócz puszki 435 g w sprzedaży jest wersja na 70 porcji (zawiera nieco ponad 1 kg dodatku).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BSN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BSN.
Kup BSN Amino X 435 g
Wszystkie ceny 16 →BSN, Suplement aminokwasowy, Amino X, jagodowy, 435g | 92 zł |
BSN Amino X 435g ZIELONE JABŁKO AMINOKWASY BCAA REGENERACJA | 82 zł |
BSN Amino-X Owoce 435g | 146 zł |
Bsn Amino-X 435G | 100 zł |
Amino-X 435G | 100 zł |
Kompleks aminokwasów Amino X amerykańskiej firmy BSN zapewni źródło energii do intensywnych treningów siłowych, ochroni mięśnie przed rozpadem oraz skróci okres regeneracji po sporcie.
435 gram może zawierać 30 porcji aminokwasów.
Pierwszy musujący suplement sportowy
Produkt uznawany jest za pierwsze na świecie aminokwasy musujące. Nie trzeba ich energicznie mieszać ani potrząsać, prawie samodzielnie rozpuszczają się w wodzie lub innym napoju, nie pozostawiając grudek.
BSN Amino X 435 g ma przyjemne i zróżnicowane smaki (m.in. winogronowy, ananasowy, truskawkowy, jabłkowy, malinowy, mieszanka owocowa), lekkostrawny, nie powoduje skutków ubocznych.
Skład jakościowy aminokwasów
Każda porcja tego suplementu diety zawiera 10 gramów zmikronizowanych aminokwasów. Przede wszystkim istnieją BCAA, które działają antykatabolicznie na mięśnie (zapobiegają ich zniszczeniu). W składzie znajdują się również inne aminokwasy: cytrulina (wspomaga pompowanie i odżywianie mięśni); alanina (chroni tkankę mięśniową przed zakwaszeniem); tauryna (tonizuje ciało i poprawia procesy metaboliczne).
Jedna porcja 14,5 grama BSN Amino X zawiera również witaminę D, sód, mieszankę kwasu jabłkowego i cytrynowego i nie zawiera cukru.
Gwarantowany efekt
Aminokwasy musujące kompleksu BSN przede wszystkim chronią mięśnie i pomagają organizmowi szybciej regenerować się po treningu, ponieważ zawierają BCAA.
Według użytkowników dodają też wigoru i mogą częściowo lub całkowicie zastąpić kompleksy przedtreningowe. Ten ostatni aspekt sprawia, że aminokwasy te są preferowanym wyborem na okres przybierania na wadze w porównaniu z tradycyjnymi BCAA, które można kupić za mniej na porcję.
W porównaniu do podobnych kompleksów aminokwasowych (np. Optimum Nutrition Essential Amino Energy 270 g lub Scivation Xtend 384 g) BSN Amino X 435 g jest tańszy.
Warto je przyjmować przed, w trakcie i po treningu, a także zaraz po przebudzeniu.
Modyfikacje BSN Amino X 435 g
Ceny na BSN Amino X 435 g |
---|---|---|---|---|
BSN Amino X 435 g | od 72 zł | 24 oferty | ||
BSN Amino X 1015 g | od 139 zł | 14 oferty |