Odżywka białkowa Amix IsoPrime CFM 2 kg
Zamknij
Menu
Amix IsoPrime CFM 2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amix IsoPrime CFM 2 kg
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMIX- Isolada białka izoprime CFM izolat białka serwatkowego aromat kawy mBiałko izolatowe - izolowane białko Amix zawiera dużą ilość aminokwasów o niskiej zawartości tłuszczu i laktozy. ponadto to b... więcejiałko w proszku jest słodzone Splendą, naturalnym bezkalorycznym środkiem słodzącym zastępującym cukier
SKŁADNIKI I ALERGENY: Białka izolowane zawierają izolat białka serwatkowego CFM. zawiera 90% białka. alergeny: Zawiera mleko i soję. może zawierać śladowe ilości jaj, glutenu, owoców morza, skorupiaków, orzeszków ziemnych i orzechów
TRYB ZATRUDNIENIA: 1 cacit (1 wypełniony kaktus = 35 g) Amix IsoPrime CFM należy wymieszać z 200-300 ml zimnej wody lub mleka o niskiej zawartości tłuszczu. następnie ubić przez 30 sekund za pomocą miksera elektrycznego lub ręcznego
WIDOCZNE WYNIKI: Celem tego produktu jest przyczynienie się do wzrostu masy mięśniowej, a także zawiera enzymy trawienne DigeZyme, aby utrzymać prawidłowe zdrowie jelit i ułatwić wchłanianie białka
SPORTOWY SKLEP ODŻYWIENIA: Nasza marka Amix została stworzona w celu zapewnienia najlepszej suplementacji sportowej z ponad 200 wysokiej jakości produktami dla wszystkich osób, które chcą poprawić swoje wyniki i dbać o swoje zdrowie Amazon.plZłóż skargę | 401 zł |
Amix Isoprime Cfm 2000GBardzo smaczne pełnowartościow Budujmase.plZłóż skargę | 300 zł |
Isoprime Cfm 2000G | 300 zł |
Amix Isoprime Cfm Protein Cookie 2kg PrzezroczystyFormuła białka izoprime cfm w żywieniu mieszanym ma czystość nie mniejszą niż 90%, jest to czysta izolowana surowica mleka wy... więcejsokiej jakości o nieprzezwycięża BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 359 zł |
AMIX Isoprime CFM Isolate Truskawka - 2 kgzawiera mleko i soję. może zawierać śladowe ilości jaj, glutenu, owoców morza, skorupiaków, orzeszków ziemnych i orzechów.
Z... więcejalecana dawka dobowa: przyjmować od 1 do 3 dawek 35 g dziennie w zależności od dziennego zapotrzebowania na białko.
sposób użycia: zmieszać 1 cacit (1 wypełniony kaktus = 35 g) amix izoprime cfm z 200-300 ml zimnej wody lub mleka o niskiej zawartości tłuszczu. ubij przez 30 sekund za pomocą miksera elektrycznego lub ręcznego.
zawiera enzymy trawienne digezyme
słodzenie z splenda
Instrukcje dotyczące prawidłowego stosowania: Przyjmować od 1 do 3 dawek dziennie w zależności od potrzeby
Składniki: Składniki: CFM – Białka mleka z frakcjami innych białek (beta-laktoglob Amazon.plZłóż skargę | 397 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Amix IsoPrime CFM
Ceny na Amix IsoPrime CFM |
---|---|---|---|---|
Amix IsoPrime CFM 0.5 kg | od 122 zł | 3 oferty | ||
Amix IsoPrime CFM 1 kg | od 129 zł | 39 oferty | ||
Amix IsoPrime CFM 2 kg | od 300 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 300 zł
koncentrat, serwatkowe, dawka: 25 g, białko - 21 g, 103 kcal, waga: 2500 g, dawek 100
od 449 zł
koncentrat, serwatkowe, dużo białka, dawka: 58 g, białko - 35 g, 212 kcal, waga: 2500 g, dawek 43
od 335 zł
złożony, izolowane białko, hydrolizat, serwatkowe, dawka: 29 g, białko - 25 g, 110 kcal, waga: 912 g, dawek 31
od 390 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 25 g, 113 kcal, waga: 2000 g, dawek 67
od 254 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 26 g, 112 kcal, waga: 2000 g, dawek 66
od 399 zł
hydrolizat, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 26 g, 117 kcal, waga: 2000 g, dawek 66
od 350 zł
izolowane białko, serwatkowe, dużo białka, dawka: 35 g, białko - 31.5 g, 133 kcal, waga: 2000 g, dawek 57
od 369 zł
hydrolizat, serwatkowe, dawka: 29 g, białko - 25 g, 110 kcal, waga: 2270 g, dawek 78, „Produkt roku”
od 310 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 27 g, 113 kcal, waga: 1800 g, dawek 60
od 350 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe, dawka: 30 g, białko - 27 g, 116 kcal, waga: 2300 g, dawek 77
od 277 zł
hydrolizat, serwatkowe, dawka: 39 g, białko - 30 g, 140 kcal, waga: 1589 g, dawek 40, „Produkt roku”
od 380 zł
izolowane białko, serwatkowe, dawka: 35 g, białko - 30 g, 128 kcal, waga: 2000 g, dawek 57