Sokowirówka Adler AD 4012
Zdjęcia 10 |
Adler AD 4012 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 4012
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 4012 Sokowirówka | 127 zł |
Wyciskarka do cytrusów ADLER Ad 4012 | 74 zł |
Wyciskarka Adler AD 4012 AGDM-WYC-ADL-001 | 71 zł |
Wyciskarka do cytrusów Adler AD 4012 | 75 zł |
Adler Wyciskarka do cytrusów ADLER AD 4012 | 80 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →