Sokowirówka Adler AD 4129
Zdjęcia 10 |
Adler AD 4129 |
|
Maksymalny czas pracy: 3 min - 20 min przerwy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 4129
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sokowirówka Adler AD 4129 czarny AGDM-SOK-ADL-004 | 209 zł |
Sokowirówka ADLER AD 4129 1000W | 208 zł |
Adler Juicer AD 4129 Copper, 1000 W, Number of speeds 2 ...nie z tej ziemi | 261 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →