Соковитискач Adler AD 4129
Фото 10 |
Adler AD 4129 |
|
Максимальний час роботи: 3 хв – 20 хвилин перерва.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 4129
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sokowirówka Adler AD 4129 czarny AGDM-SOK-ADL-004 | 209 zł |
Sokowirówka ADLER AD 4129 1000W | 209 zł |
Adler Juicer AD 4129 Copper, 1000 W, Number of speeds 2 ...nie z tej ziemi | 261 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →