Соковитискач Adler AD 4012
Фото 10 |
Adler AD 4012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 4012
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Adler AD 4012 Sokowirówka | 127 zł |
Wyciskarka Adler AD 4012 AGDM-WYC-ADL-001 | 71 zł |
Wyciskarka do cytrusów ADLER Ad 4012 | 74 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →