Соковитискач Severin CP 3535
Severin CP 3535 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin CP 3535
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Severin Cytrusowy sqeezer o mocy 85 W CP 3535 biały/szczotkowana stal nier | 89 zł |
SEVERIN CP 3535 - citrus press - brushed stainless steel/white | 209 zł |
Wyciskarka Severin CP 3535 AGDM-SOK-SVN-011 | 89 zł |
Severin CP 3535 | 99 zł |
Wyciskarka do cytrusów SEVERIN EA 3654 | 74 zł |
Severin CP 3535 | 110 zł |
Wyciskarka do cytrusów Severin EA 3655 85W Biało-srebrna | 89 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →