Sokowirówka Severin CP 3535
Severin CP 3535 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin CP 3535
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Severin Cytrusowy sqeezer o mocy 85 W CP 3535 biały/szczotkowana stal nier | 89 zł |
SEVERIN CP 3535 - citrus press - brushed stainless steel/white | 210 zł |
Wyciskarka do cytrusów SEVERIN EA 3654 | 74 zł |
Wyciskarka Severin CP 3535 AGDM-SOK-SVN-011 | 89 zł |
Wyciskarka do cytrusów Severin CP 3535 | 99 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →