Sokowirówka Adler AD 4130
Zdjęcia 11 |
Adler AD 4130 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 4130
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ADLER 150W sok ekstraktor Mocny kompaktowy łatwy do czyszczenia - ciesz si | 304 zł |
Wyciskarka Adler AD 4130 czarno-srebrny AGDM-WYC-ADL-006 | 310 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa Adler AD 4130, bardzo cicha | 399 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa Adler AD 4130 | 304 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa ADLER AD 4130 | 308 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →