Sokowirówka Clatronic ZP 3066
Zdjęcia 5 |
Clatronic ZP 3066 |
|
Najprostsza i najtańsza wyciskarka do cytrusów. Dzięki kompaktowym rozmiarom i zintegrowanemu schowkowi na przewód urządzenie nie będzie przeszkodą nawet w najmniejszej kuchni. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co sprawia, że urządzenie jest wystarczająco wytrzymałe w użytkowaniu i bardzo łatwe w czyszczeniu. Wyciskarka Clatronic ZP 3066 działa przy niskiej mocy 40 W i automatycznie obraca stożkową dyszę w różnych kierunkach.
Jednak użytkownik również będzie musiał się postarać, aby uzyskać sok: przeciąć owoc na pół i przytrzymać go mocno na dyszy, dociskając go. Jednak duży pojemnik na sok umożliwia za jednym razem przygotowanie do 1 litra świeżego napoju, po czym pojemnik na sok należy opróżnić i można kontynuować pracę. W sumie model ten wyposażony jest w 2 nasadki w kształcie stożka, dzięki czemu można dobrać odpowiedni rozmiar w zależności od wielkości owocu: małą nasadkę do cytryn i limonek, dużą nasadkę do pomarańczy i grejpfrutów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Kup Clatronic ZP 3066
Wszystkie ceny 6 →Clatronic Zp 3066 Wyciskarka Do Cytrusów 40 W Tworzywo Sztuczne 12 L Szary | 126 zł |
Wyciskarka do cytrusów CLATRONIC ZP 3065 | 66 zł |
Wyciskarka do cytrusów CLATRONIC ZP 3066 | 81 zł |
Wyciskarka do cytrusów CLATRONIC ZP 3066 | 82 zł |
Wyciskarka do cytrusów Clatronic ZP 3066 | 80 zł |
Wyciskarka do cytrusów CLATRONIC ZP 3066 | 81 zł |