Sokowirówka Black&Decker BXCJ25E
Zdjęcia 14 |
Black&Decker BXCJ25E |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BXCJ25E
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLACKDECKER BXCJ25E Elektryczna wyciskarka do cytrusów 25 W podwójny obrót | 83 zł |
Black & Decker Citrus Juicer 0.35L White | 142 zł |
Wyciskarka do cytrusów Black+Decker BXCJ25E (25W) | 114 zł |
Wyciskarka do cytrusów Black&Decker BXCJ25E | 83 zł |
Wyciskarka do cytrusów BLACK&DECKER BXCJ25E | 80 zł |
Black & Decker Bxcj25e 25w Squeezer Przezroczysty | 70 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →