Sokowirówka Clatronic AE 3465
Clatronic AE 3465 |
|
Wystarczająco kompaktowa sokowirówka wyprodukowana przez markę Clatronic. Model należy do rozwiązań niższego przedziału cenowego, ale jednocześnie jest dość wygodny w obsłudze i może pochwalić się bardzo dużą mocą. Zestaw nie zawiera miarki na sok, co oznacza, że możesz użyć dowolnych, wygodnych przyborów. Jest to model odśrodkowy o mocy 1000 W z klasycznym sterowaniem mechanicznym.
Ma 2 główne prędkości, ale do codziennych zadań to wystarczy. Zbiornik na placek ma 2 litry, a placek i miazga są automatycznie oddzielane od soku i wyładowywane do pojemnika. Wyciskarka Clatronic AE 3465 ma solidny stalowy korpus, który jest odporny na uszkodzenia. Otwór załadowczy jest dogodnie okrągły, a owoce średniej wielkości można umieszczać w całości. Średnica 75 mm. Wylot soku wyposażony jest w system drop-stop, dzięki któremu pozostały sok nie rozpryskuje się na powierzchniach roboczych. Istnieje również blokada przed przypadkowym uruchomieniem oraz ochrona w przypadku przegrzania urządzenia. Jeśli napięcie jest zbyt duże, sokowirówka na chwilę automatycznie się wyłączy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Kup Clatronic AE 3465
Wszystkie ceny 11 →Clatronic AE 3532 sokowirówka automatyczna 1000 W duży otwór do napełniani | 292 zł |
Sokowirówka CLATRONIC AE 3532 | 194 zł |
Sokowirówka Clatronic AE 3532 srebrny AGDM-SOK-CRC-003 | 269 zł |
Sokowirówka CLATRONIC AE 3532 | 269 zł |
Sokowirówka CLATRONIC 1000W Srebrny AE 3532 | 302 zł |