Czajnik elektryczny Adler AD 1283G szary
Zdjęcia 6 |
Adler AD 1283G beżowy szary |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 1283G szary
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
adler AD 1238 1238 czajnik elektryczny ze szkła 1 l 1100 W Szary | 79 zł |
Czajnik elektryczny Adler AD 1283G | 79 zł |
Czajnik ADLER AD 1283G | 77 zł |
Czajnik ADLER AD 1283G | 77 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Adler AD 1283G
Ceny na Adler AD 1283G |
---|---|---|---|---|
Adler AD 1283C beżowy | od 56 zł | 8 oferty | ||
Adler AD 1283G szary | od 56 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →