Czajnik elektryczny Adler AD 1225 2000 W 1.7 l czarny
Zdjęcia 6 |
Adler AD 1225 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 1225 2000 W 1.7 l czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler Czajnik Elektryczny Czarny/Szary 17 L AD 1225 | 80 zł |
Adler AD 1225 AGDM-CZAJ-ADL-012 | 65 zł |
Czajnik ADLER AD 1225 | 65 zł |
CZAJNIK ADLER AD 1225 | 65 zł |
Adler Czajnik elektryczny Adler AD 1225 (2000W 1.7l; kolor przeźroczysty) | 74 zł |
pokaż 6 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Adler AD 1225:
- Automatyczne wyłączanie przy braku wody
PolecamyPorównaj w tabeli →