Czajnik elektryczny Adler AD 1264 2200 W 1.7 l biały
Zdjęcia 3 |
Adler AD 1264 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 1264 2200 W 1.7 l biały
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik Adler wykonany z tworzywa sztucznego o pojemności 17 litra i mocy | 62 zł |
Adler Czajnik elektryczny Czajnik elektryczny AD 1264 (2200W 1.7l kol - 22 | 98 zł |
Adler AD 1264 biały AGDM-CZAJ-ADL-031 | 62 zł |
Czajnik ADLER AD 1264 | 62 zł |
Czajnik ADLER AD 1264 | 62 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →