Czajnik elektryczny Noveen EK1302 zielony
Noveen EK1302 szary zielony |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Noveen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Noveen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Noveen EK1302 zielony
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik Noveen elektryczny 1302 zielony NOVEENEK1302GREEN Model Number | 57 zł |
Czajnik NOVEEN EK1302 Zielony | 57 zł |
Czajnik Noveen 1302 Zielony | 57 zł |
1 szt. PS Czajnik NOVEEN EK1302, Green. | 100 zł |
Czajnik elektryczny Noveen EK1302 biało-zielony | 46 zł |
Modyfikacje Noveen EK1302
Ceny na Noveen EK1302 |
---|---|---|---|---|
Noveen EK1301 szary | od 69 zł | 3 oferty | ||
Noveen EK1302 zielony | od 46 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →