Czajnik elektryczny Noveen EK1301 szary
Noveen EK1301 szary zielony |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Noveen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Noveen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Noveen EK1301 szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik Noveen elektryczny 1301 szary NOVEENEK1301GREY Model Number | 69 zł |
Czajnik elektryczny Noveen EK1301 Grey | 84 zł |
Czajnik Noveen 1301 Szary | 84 zł |
Modyfikacje Noveen EK1301
Ceny na Noveen EK1301 |
---|---|---|---|---|
Noveen EK1301 szary | od 69 zł | 3 oferty | ||
Noveen EK1302 zielony | od 46 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →