Monitor Acer Vero BR277bmiprx 27 " czarny
Zdjęcia 5 |
Acer Vero BR277bmiprx 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Acer Vero BR277bmiprx 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" Acer Vero BR277 - 1920x1080 - 75Hz - IPS - 4 ms - Monitor | 595 zł |
Acer Vero BR277 bmiprx - BR7 Series - monitor LCD - 27" - UM.HB7EE.037 UM. | 613 zł |
Acer Vero BR277 bmiprx - BR7 Series - monitor LCD - 27" - UM.HB7EE.037 | 613 zł |
Acer Vero Br277bmiprx 27´´ Fhd Ips Led Monitor 75hz Czarny One Size / EU P | 681 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →