Всесезонна шина Yokohama Geolandar X-AT G016 245/70 R16 106Q
Відео 8Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar X-AT G016 245/70 R16 106Q 245/70 R16 106 Q 245/70 R16 118 Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar X-AT G016 245/70 R16 106Q
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama Geolandar X-AT (G016) (245/70 R16 106/103Q) E5480 | 1 039 zł |
Yokohama Geolandar X-AT (G016) ( LT245/70 R16 106/103Q 6PR, POR OWL ) E548 | 1 053 zł |
Yokohama Geolandar X-AT (G016) ( LT245/70 R16 106/103Q 6PR, POR OWL ) | 1 066 zł |
Відеоогляди
Модификації Yokohama Geolandar X-AT G016 245/70 R16 106Q
Ціни на Yokohama Geolandar X-AT G016 245/70 R16 106Q |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar X-AT G016 245/70 R16 106Q | від 1 039 zł | 3 пропозиції | ||
Yokohama Geolandar X-AT G016 245/70 R16 118Q | від 854 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →