Всесезонна шина Continental ContiCrossContact ATR 245/70 R16 113T
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiCrossContact ATR 245/70 R16 113T 245/70 R16 111 H 245/70 R16 113 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiCrossContact ATR 245/70 R16 113T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental CrossContact ATR (245/70 R16 113/110T) 04320650000 | 847 zł |
Opona Continental 245/70R16 CrossContact ATR 113T M+S - opony terenowe 432 | 872 zł |
Continental CrossContact ATR ( LT245/70 R16 113/110T 8PR ) 04320650000 | 918 zł |
Continental CrossContact ATR ( LT245/70 R16 113/110T 8PR ) | 929 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiCrossContact ATR 245/70 R16 113T
Ціни на Continental ContiCrossContact ATR 245/70 R16 113T |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact ATR 245/70 R16 111H | від 869 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiCrossContact ATR 245/70 R16 113T | від 847 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →