Opona całoroczna Continental ContiCrossContact ATR 245/70 R16 113T
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiCrossContact ATR 245/70 R16 113T 245/70 R16 111 H 245/70 R16 113 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiCrossContact ATR 245/70 R16 113T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental CrossContact ATR (245/70 R16 113/110T) 04320650000 | 847 zł |
Opona Continental 245/70R16 CrossContact ATR 113T M+S - opony terenowe 432 | 872 zł |
Continental CrossContact ATR ( LT245/70 R16 113/110T 8PR ) 04320650000 | 918 zł |
Continental CrossContact ATR ( LT245/70 R16 113/110T 8PR ) | 929 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiCrossContact ATR 245/70 R16 113T
Ceny na Continental ContiCrossContact ATR 245/70 R16 113T |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact ATR 245/70 R16 111H | od 869 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiCrossContact ATR 245/70 R16 113T | od 847 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →