Opona całoroczna General Grabber AT3 245/70 R16 113S
Wideo 14Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
General Grabber AT3 245/70 R16 113S 245/70 R16 111 H 245/70 R16 113 S |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog General 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele General.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup General Grabber AT3 245/70 R16 113S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
General GRABBER AT3 (245/70 R16 113/110S) 04506910000 | 892 zł |
General GRABBER AT3 ( LT245/70 R16 113/110S 8PR, OWL ) 04506910000 | 1 241 zł |
General GRABBER AT3 ( LT245/70 R16 113/110S 8PR, OWL ) | 1 256 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje General Grabber AT3 245/70 R16 113S
Ceny na General Grabber AT3 245/70 R16 113S |
---|---|---|---|---|
General Grabber AT3 245/70 R16 111H | od 801 zł | 3 oferty | ||
General Grabber AT3 245/70 R16 113S | od 892 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →