Всесезонна шина General Grabber AT3 245/70 R16 113S
Відео 14Фото 3 |
Виберіть розмір шин
General Grabber AT3 245/70 R16 113S 245/70 R16 111 H 245/70 R16 113 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог General 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі General.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити General Grabber AT3 245/70 R16 113S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
General GRABBER AT3 (245/70 R16 113/110S) 04506910000 | 892 zł |
General GRABBER AT3 ( LT245/70 R16 113/110S 8PR, OWL ) 04506910000 | 1 241 zł |
General GRABBER AT3 ( LT245/70 R16 113/110S 8PR, OWL ) | 1 256 zł |
Відеоогляди
Модификації General Grabber AT3 245/70 R16 113S
Ціни на General Grabber AT3 245/70 R16 113S |
---|---|---|---|---|
General Grabber AT3 245/70 R16 111H | від 801 zł | 3 пропозиції | ||
General Grabber AT3 245/70 R16 113S | від 892 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →