Opona całoroczna Yokohama Geolandar X-AT G016 245/70 R16 106Q
Wideo 8Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Geolandar X-AT G016 245/70 R16 106Q 245/70 R16 106 Q 245/70 R16 118 Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Geolandar X-AT G016 245/70 R16 106Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Geolandar X-AT (G016) (245/70 R16 106/103Q) E5480 | 1 039 zł |
Yokohama Geolandar X-AT (G016) ( LT245/70 R16 106/103Q 6PR, POR OWL ) E548 | 1 053 zł |
Yokohama Geolandar X-AT (G016) ( LT245/70 R16 106/103Q 6PR, POR OWL ) | 1 066 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yokohama Geolandar X-AT G016 245/70 R16 106Q
Ceny na Yokohama Geolandar X-AT G016 245/70 R16 106Q |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar X-AT G016 245/70 R16 106Q | od 1 039 zł | 3 oferty | ||
Yokohama Geolandar X-AT G016 245/70 R16 118Q | od 854 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →