Всесезонна шина Yokohama Geolandar A/T G015 225/60 R17 99H
Відео 19Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar A/T G015 225/60 R17 99H 225/60 R17 99 H 225/60 R17 99 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar A/T G015 225/60 R17 99H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama Geolandar A/T (G015) (225/60 R17 99H) R4802 | 562 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 225/60 R17 99H, RPB ) | 619 zł |
Opona Yokohama 225/60R17 G015 Geolandar A/T RPB 99H - opony terenowe R4802 | 639 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 225/60 R17 99H, RPB ) R4802 | 616 zł |
Відеоогляди
Модификації Yokohama Geolandar A/T G015 225/60 R17 99H
Ціни на Yokohama Geolandar A/T G015 225/60 R17 99H |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar A/T G015 225/60 R17 99H | від 562 zł | 4 пропозиції | ||
Yokohama Geolandar A/T G015 225/60 R17 99T | від 444 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →