Літня шина Yokohama BluEarth-Es ES32 215/55 R16 93H
Відео 13Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth-Es ES32 215/55 R16 93H 215/55 R16 93 H 215/55 R16 97 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth-Es ES32 215/55 R16 93H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama BluEarth-ES (ES32) (215/55 R16 93H) R2464 | 468 zł |
Yokohama BluEarth-ES (ES32) ( 215/55 R16 93H BluEarth ) | 478 zł |
Opona Yokohama 215/55R16 BluEarth-ES ES32 93H - opony letnie R2464 | 427 zł |
Yokohama BluEarth-ES (ES32) ( 215/55 R16 93H BluEarth ) R2464 | 480 zł |
Відеоогляди
Модификації Yokohama BluEarth-Es ES32 215/55 R16 93H
Ціни на Yokohama BluEarth-Es ES32 215/55 R16 93H |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth-Es ES32 215/55 R16 93H | від 427 zł | 4 пропозиції | ||
Yokohama BluEarth-Es ES32 215/55 R16 97V | від 432 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →